Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Традиційно в першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають всі педагоги України. Щоб вшанувати представників цієї почесної професії 4 жовтня в районному будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Освітян району теплими словами привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Вони відзначили важливість педагогічної діяльності, її складність і відповідальність. Зі словами подяки звернулися до всіх вчителів, присутніх у залі, а також подякували за самовіддану працю ветеранам освітянської ниви.

Кращим педагогам району вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації. Серед них: учитель зарубіжної літератури Михайлівської ЗОШ Людмила Бирюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Будильського НВК Людмила Хрін, учитель початкових класів Ворожбянського НВК Олена Ісакова, учитель початкових класів Пристайлівського НВК Віра Вялкова, методист районного методичного кабінету відділу освіти Ігор Білоножко, тимчасово виконуючий обов’язки директора РДЮСШ Наталія Блоха.

З вітальним словом до колег звернулася й начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко та голова районної профспілки працівників освіти Володимир Джумко. Вони також вручили Почесні грамоти надостойнішим. Так, грамоти начальника відділу освіти отримали: вчитель математики Межиріцької ЗОШ Світлана Брюшенко, вчитель трудового навчання КЗ «Штепівський реабілітаційний центр» Станіслав Тонкошкур та керівник гуртків РБДЮТ Вікторія Куриленко. Також грамотами було нагороджено голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів.

Численні привітання плавно перешли в святковий концерт, який підготували кращі солісти та творчі колективи районного будинку культури і районного будинку дитячої та юнацької творчості. Душевні пісні, запальні танці та дотепний гумор створили настрій всім присутнім у залі. А апогеєм концерту, стала авторська пісня Сергія Шульова, присвячена педагогам Лебединщини, яку на завершення свята виконав народний аматорський вокальний колектив «Лебедія».