Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради особисто поспілкувався з жителями Великого та Малого Висторопа

13 листопада голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Великовисторопськ…

Інклюзивно-ресурсний центр відкрився і на Лебединщині

7 листопада в Лебединській школі-інтернаті для глухих дітей відбулося урочисте відкриття інклюзивно-…

Відбулася чергова сесія районної ради. Всі рішення прийнято

8 листопада відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії Лебединської районної ради…

Постійні комісії розглянули та погодили проекти рішень з усіх питань, які вносяться на чергову сесію

2 листопада відбулося 2 спільних засідання постійних комісій районної ради: з питань бюджету, планув…

Лебединщина відзначила День працівників соціальної сфери

Перша неділя листопада в Україні є офіційним святом усіх працівників соціальної сфери. З нагоди ньог…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Лебединському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Лебединської районної ради від 09.11.2017 (зі змінами від 22.02.2018, 26.04.2018), Лебединською районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Традиційно в першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають всі педагоги України. Щоб вшанувати представників цієї почесної професії 4 жовтня в районному будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Освітян району теплими словами привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Вони відзначили важливість педагогічної діяльності, її складність і відповідальність. Зі словами подяки звернулися до всіх вчителів, присутніх у залі, а також подякували за самовіддану працю ветеранам освітянської ниви.

Кращим педагогам району вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації. Серед них: учитель зарубіжної літератури Михайлівської ЗОШ Людмила Бирюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Будильського НВК Людмила Хрін, учитель початкових класів Ворожбянського НВК Олена Ісакова, учитель початкових класів Пристайлівського НВК Віра Вялкова, методист районного методичного кабінету відділу освіти Ігор Білоножко, тимчасово виконуючий обов’язки директора РДЮСШ Наталія Блоха.

З вітальним словом до колег звернулася й начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко та голова районної профспілки працівників освіти Володимир Джумко. Вони також вручили Почесні грамоти надостойнішим. Так, грамоти начальника відділу освіти отримали: вчитель математики Межиріцької ЗОШ Світлана Брюшенко, вчитель трудового навчання КЗ «Штепівський реабілітаційний центр» Станіслав Тонкошкур та керівник гуртків РБДЮТ Вікторія Куриленко. Також грамотами було нагороджено голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів.

Численні привітання плавно перешли в святковий концерт, який підготували кращі солісти та творчі колективи районного будинку культури і районного будинку дитячої та юнацької творчості. Душевні пісні, запальні танці та дотепний гумор створили настрій всім присутнім у залі. А апогеєм концерту, стала авторська пісня Сергія Шульова, присвячена педагогам Лебединщини, яку на завершення свята виконав народний аматорський вокальний колектив «Лебедія».