Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Війна – це завжди лихо. Вона несе за собою біль, страждання та розруху. Але, в той же час, вона згуртовує захисників Вітчизни, виявляє нових героїв та є рушієм для творення нових традицій.

З 2014 року на сході України тривають бойові дії. За цей час наша країна багато в чому змінилася. Ми спостерігаємо зміну менталітету українців, які все частіше звертають погляди на історичне минуле своєї держави. Тому не дивно, що з небуття повертається вшанування ряду одвічних традицій.

Однією з них стало вшанування 14 жовтня свята Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна вважалася покровителькою всіх, хто боронить рідну землю від ворога. На офіційному рівні ця дата з 1999 року відзначалася як День українського козацтва. А з 2014-го указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості було встановлено нове свято – День захисника України, що замінило собою День захисника Вітчизни 23 лютого.

Лебединщина також має чимало мужніх і відважних героїв, якими можна пишатися. Тому, щоб вшанувати їх та всіх, хто готовий зі зброєю в руках стояти на варті свободи та незалежності нашої Батьківщини, в районному будинку культури у переддень свята 12 жовтня відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

Учасників бойових дій, військовослужбовців, працівників національної поліції та всіх присутніх у залі чоловіків з прийдешнім святом привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Оксана Лихина. Вони подякували захисникам Вітчизни за відданість військовій присязі та народу України, побажали міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головами. Всіх, хто проявив мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність України та безпеку українського народу, було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

До вітальних слів долучилися також військовий комісар Лебединського ОМВК Роман Перекрьостов, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, голова Лебединської районної організації «Спілки жінок» Ганна Богомаз та благочинний Лебединського церковного округу отець Роман. Вони висловили глибоку вдячність всім воїнам-захисникам Вітчизни, завдяки яким вдалося і до сьогодні вдається стримувати просування ворога по території нашої країни, а ми можемо жити на мирній землі. Окремо згадали й тих, хто не повернувся з поля бою. Для вручення подарунків на сцену було запрошено батьків і рідних тих наших земляків, які віддали за Україну найдорожче, що в них було – власне життя.

Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання та піснею «В нашому серці» у виконанні дуету Ольги Лебідь та Марини Зініної.

Концертна програма, яку підготували працівники закладів культури Лебединщини, як завжди була насиченою та різноманітною. Веселі й журливі українські пісні звучали у виконанні вокальних колективів «Міра», «Лебедія» та «Оксамитові зорі» (Лебединський РБК), тріо хлопців (Василівський СБК), ансамблю «Чарівниці» (Михайлівський СБК), ансамблю «Гарні молодички» (Боровеньківський СБК), а також солістів Едуарда Кужеля (Бишкінський СБК) та Андрія Уроди. Видовищні ж танцювальні номери демонстрували вихованці хореографічного колективу «Шарм» Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості.