Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Расширения Joomla 3

Віднедавна 14 жовтня в нашій країні стало великим національним святом – Днем захисника України. В той же час ще раніше (з 1999 року) воно почало вшановуватись як День українського козацтва. А спокон віків наш народ саме в цей день відзначав свято Покрови Пресвятої Богородиці. Тож на сьогодні ми маємо потрійний привід для святкування.

Покрова на Україні посідає одне з чільних місць як в релігійному, так і в народному календарі. Багато в чому це свято асоціюється з козаками, які вважали Божу Матір своєю берегинею, що укриває захисників рідної землі від усього злого і ворожого. Тому інколи свято навіть називають Козацькою Покровою.

Лебединщина – край з багатою історичною спадщиною, тому з нею пов’язано чимало славетних сторінок історії доби козацтва. Щоб згадати їх та вшанувати пам’ять колишніх і нинішніх захисників рідного краю 14 жовтня в с.Михайлівці біля Козацького хреста відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню захисника України.

На захід завітали почесні гості: тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана Горошко, керуючий справами Лебединської райдержадміністрації Тетяна Павлюк, начальник відділу культури та туризму Лебединської райдержадміністрації Ганна Богомаз, депутат районної ради Микола Зеленський та Михайлівський сільський голова Володимир Білик. Вони привітали присутніх з великими українськими святами, подякували в першу чергу всім, хто захищав і зараз захищає суверенітет та незалежність України, а також висловили сподівання на те, що неоголошена війна, яка триває на сході нашої держави, скоро закінчиться і в нашій країні нарешті запанує мир.

Працівники Михайлівського будинку культури разом з учнями місцевої школи розповіли присутнім чимало цікавого про козацьку добу та її зв’язок з нашим рідним краєм. Зокрема згадали про козаців-мазепинців, яких було страчено Петром І на місці, де нині стоїть Козацький хрест. Вони віддали своє життя за те, щоб спробувати наблизити час позбавлення України від царського гніту. І, хоча їх спроби завершилися поразкою, ми будемо пам’ятати про їхній ратний подвиг.

Щоб вшанувати світлу пам’ять всіх полеглих за рідну землю, наприкінці мітингу до підніжжя Козацького хреста було покладено квіти.

Покрова сьогодні – це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Тож, нехай Божа Матір береже нашу Україну та укриває своїм чудотворним покривалом усіх захисників рідної землі, котрі стоять на сторожі миру і спокою в нашій державі.