Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

17 жовтня в с.Рябушки, на базі відділення денного перебування «Добродій», яке створене при районному територіальному центрі соціального обслуговування, відбувся урочистий захід з нагоди Всесвітнього дня сільської жінки.

Усіх, хто завітав на свято, зустрічала виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Свій хист та неабиякий художній смак своїми виробами демонстрували міцеві майстрині Віра Бондаренко, Лідія Глущенко, Варвара Міщенко, Яніна Шолудько. Вони люб'язно надали для виставки свої кращі роботи: вишивки хрестом та бісером, ляльки-мотанки, вишиті подушки та ін.

На свято прибули почесні гості: тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана Горошко, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк, Рябушківський сільський голова Іван Шолудько, начальник управління соціального захисту населення Тамара Об’єщик, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Грицина та завідувач відділення денного перебування районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Ічітовкіна. Вони висловили багато теплих і щирих слів шани, поваги та подяки на адресу сільських жінок.

Сучасні сільські жінки – це не лише гарні господині, люблячі матері та турботливі дружини, а ще й талановиті особистості. Добре знають в районі та за його межами місцевих поетес Людмилу Глуходєд та Олександру Кочуру. На святі вони продекламували свої кращі вірші, присвячені нелегкій долі жінки і, зокрема, жінки-селянки.

Чимало сільських жінок також активно включаються у підприємницьку діяльність, роботу органів місцевого самоврядування, працюють в освіті, медицині та культурі. Зараз практично немає такої галузі, де б не можна було зустріти жінку.

Щирі та теплі слова вітань на честь сільських жінок вдало поєднувалися з вокальними номерами у виконанні Олександра Шульги, Яніни Шолудько, Анастасії Башевник. А далі захід поступово перейшов у загальномасовий. Присутні хором співали пісень, танцювали і демонстрували, що сільські жінки можуть не лише сумлінно працювати, а й добре відпочивати.