Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

Друга світова війна важкою й смертоносною хвилею прокотилася українською землею. Тому не дивно, що й досі ми пам’ятаємо те лихоліття і відзначаємо знаменні дати визволення кожного населеного пункту нашої держави від німецько-фашистських окупантів.

26 жовтня у с.Червлене біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг присвячений Дню вигнання нацистських окупантів з України. Вшанувати визволителів рідного краю прибули тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, сільський голова Володимир Ященко, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, депутат районної ради, Ганна Богомаз, представники сільської ради, трудових колективів, учнівська молодь та громадськість села.

Високопосадовці в свої х промовах висловили глибоку вдячність всім ще нині живим та полеглим визволителям рідної землі, які, не шкодуючи власного життя робили все, аби якнайшвидше наблизити день звільнення України від фашизму. Вони наголосили на тому, що мужність і вірність ветеранів Другої світової війни своїй Батьківщині є прикладом для нинішніх патріотів, які сьогодні боронять свою державу.

Сільський голова Володимир Ященко розповів, як тяжко далася перемога над загарбниками місцевим жителям. Фашисти безжально знищили майже все чоловіче населення села, тому червленівці свято бережуть пам’ять про визволителів, які звільнили людей від постійного страху за власне життя. На знак щирої вдячності героям в Червленому постійно проводяться урочисті заходи-реквієми та турботливо доглядаються пам’ятні знаки і місця поховань воїнів.

Пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за визволення України присутні вшанували хвилиною мовчання. А керівництво району на знак глибокої вдячності героям за мирне сьогодення поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Подібні заходи до Дня вигнання нацистських окупантів з України проходять зараз майже по всій Лебединщині. Заклади культури організовують тематичні документальні виставки, присвячені подіям Другої світової війни та її учасникам, що були нашими земляками. Священнослужителі проводять поминальні панахиди за загиблими воїнами-визволителями, а в навчальних закладах відбуваються тематичні лінійки та уроки пам’яті.