Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

Перша неділя листопада в Україні є офіційним святом усіх працівників соціальної сфери. З нагоди нього у великому залі Лебединської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт.

Зі святом працівників соціальної сфери Лебединщини привітали почесні гості: голова районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Химич та начальник управління соціального захисту населення Лебединської РДА Тамара Об’єщик. Вони наголосили на тому, що соціальна підтримка і допомога сьогодні є особливо важливою складовою реалізації державної соціальної політики, адже зараз тривають бойові дії на сході країни, спостерігається значне зростання цін на енергоносії, а відтак, кількість людей, що звертаються за субсидіями. Тому робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Кращих працівників соціальної сфери району нагороджено Подяками і Грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю. Крім того, заступник начальника управління-начальник відділу соціальних допомог і компенсацій Оксана Борулько отримала Подяку Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у формування та реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики. А заступник начальника управління – начальник відділу сімейної політики та соціальних послуг Надія Машина та соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування Олена Горова були нагороджені почесними грамотами Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Яскравості та врочистості надала заходу чудова концертна програма від працівників районного будинку культури. Милозвучні українські пісні та запальні хореографічні номери створили по-справжньому святкову атмосферу в залі і зарядили всіх присутніх гарним настроєм.