Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 липня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять восьма сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.
  2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за І півріччя 2019 року.
  3. Про інформацію керівництва Роменської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

День села у Боровеньці

В самий розпал літа в період купальських свят традиційно відзначають День села у Боровеньці. Цього р…

День села відсвяткували в Штепівці

Усі села нашого району мають традицію святкувати День села, приурочений до певних визначних дат. 12…

Проводиться ремонт мосту через р. Псел

Голова районної ради Василь Калита разом з головою районної державної адміністрації Віктором Химичем…

Особистий виїзний прийом громадян головою районної ради у Василівці та Кургані

10 липня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Василівської…

Бюро правової допомоги на захисті працюючих

Відповідно до статті 43 Конституції України кожна особа має право на працю, що включає можливість за…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla здесь

8 листопада відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії Лебединської районної ради під головуванням голови районної ради Василя Калити. В ньому взяли участь 16 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Сумської області Юрій Лук’яненко, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації.

Перед початком роботи присутні на сесії за пропозицією Василя Калити вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за територіальну цілісність і незалежність України. Також голова районної ради привітав з днем народження присутнього на сесії заступника керівника Роменської місцевої прокуратури Сумської області Юрія Лук’яненка та вручив йому квіти.

Порядок денний пленарного засідання склали 15 питань та один депутатський запит депутата районної ради Сергія Древаля щодо ремонту дерев’яного мосту через р. Псел у с. Курган. У своєму виступі з цього питання депутат Віталій Волощук, який обіймає посаду головного інженера філії «Лебединський дорбудсервіс», проінформував присутніх, що уже отримано завдання від Служби автомобільних доріг Сумської області на виконання ремонту та заміни зруйнованих елементів мостів в селах Пристайлове та Курган та виділені кошти. На сьогодні уже здійснюється заготовка та підготовка матеріалів для проведення вказаних робіт, погоджується схема об’їзду мостів та встановлення відповідних дорожніх знаків.

Депутати підтримали внесену Віталієм Волощуком пропозицію відхилити депутатський запит Сергія Древаля, оскільки потреба у повторному порушенні перед керівництвом облдержадміністрації цього питання відпала.

Наступним питанням порядку денного був звіт голови районної ради про свою роботу за рік. Враховуючи, що звіт був оприлюднений на сайті районної ради, опублікований в міськрайонній газеті «Життя Лебединщини», попередньо опрацьований постійними комісіями, депутати запропонували не озвучувати його на сесії.

Василь Калита подякував депутатам, районній державній адміністрації, сільським головам, керівникам підприємств та установ за результативну співпрацю і підтримку та висловив сподівання, що й надалі вони єдиною командою будуть злагоджено та конструктивно працювати на користь Лебединщини. Запитань від депутатів та присутніх до голови районної ради не надійшло.

В свою чергу депутат районної ради Віталій Волощук висловив подяку Василю Калиті за відкритість і уміле керівництво, зазначивши, що район працює стабільно, без потрясінь і вся діяльність голови районної ради на виду у депутатів та населення.

Інші питання порядку денного також були попередньо розглянуті та опрацьовані постійними комісіями, тому депутатами майже всі рішення були прийняті одноголосно. Зокрема, було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, зміни до бюджету на 2018 рік та до програм: економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, підтримки малого та середнього підприємництва у Лебединському районі на 2017-2020 роки, соціального захисту населення на 2017-2021 роки, місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016–2023 роки та висвітлення діяльності Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради по міськрайонному радіомовленню «Світанок» у 2018 році.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури депутатів проінформував заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко. Зокрема, він зазначив, що в районі за звітний період знизилася кількість правопорушень та ДТП. Основним видом злочинності наразі є шахрайство. Тож Юрій Вікторович звернувся до всіх присутніх з проханням повідомляти про всі відомі випадки підозрілої діяльності на території району, оскільки в основному жертвами шахрайства стають літні люди, що проживають у сільській місцевості.

Депутатами районної ради також було погоджено ряд майнових, земельних та інших питань. Зокрема було затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунальної установи «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» Лебединської районної ради Сумської області правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» Лебединської районної ради, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, погоджено прийняття на баланс районної ради будівлі та майна спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району (нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м.Лебедин, вул. Героїв Майдану, 11).

Крім того, депутати районної ради підтримали два звернення до Президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського щодо недопущення закриття поштового відділення у с. Катеринівка.

Переважна більшість рішень (15 із 16) була підтримана депутатами одноголосно.