Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

20 листопада у центральній районній бібліотеці Валентина Івашина презентувала свою книгу «Гортаю сторінки життя…», присвячену 100-річчю місцевої газети «Життя Лебединщини»

Авторку зі знаменною подією прийшли привітати представники районної влади, колеги по перу, громадській діяльності, друзі та однодумці.

Свої слова захоплення творчим доробком Валентини Вікторівни висловили перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та заступник голови районної ради Світлана Горошко. Вони подякували їй за її клопітку працю та відзначили активну громадську діяльність, адже Валентина Вікторівна поєднує творчість з очолюванням районної громадської організації інвалідів.

Журналіст за фахом та покликанням Валентина Вікторівна Івашина 35 років життя віддала роботі в місцевій газеті «Життя Лебединщини» (стара назва – «Будівник комунізму»). Сьогодні вона є заслуженим ветераном праці та громадською діячкою міста і району.

Творчий доробок журналістки на сьогоднішній день складають ще три книги: «Село, а в ньому люди» (1996 рік), «Причетність до великого» (2013 рік) та «Щоденник солдатської матері» (2015 рік). Книга «Гортаю сторінки життя…» стала четвертим повноформатним виданням Валентини Вікторівни. У цій книзі йдеться про 100-річний шлях друкованої газети на Лебединщині. Тут зібрано розповіді про тих, хто давав в різні роки присвятив себе видавничій справі. На сторінках книги ніби оживають редакційні колективи, робсількори, поліграфісти та герої численних газетних публікацій. Звісно, що чимало місця автор присвятила яскравим спогадам про власну трудову діяльність.

На адресу авторки звучали численні вітання від колег та друзів та представників державних органів влади. Зокрема привітали Валентину Вікторівну начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Об’єщик та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз.

Книга вмістила в себе тільки найяскравіші моменти та спогади про становлення друкарської справи на Лебединщині. Валентина Івашина розповіла присутнім про те, як вона працювала над книгою, що спонукано її до написання і подякувала тим, хто допоміг їй у цій справі.

Видання «Гортаю сторінки життя…» побачило світ за сприяння і підтримки членів родини авторки та багатьох небайдужих земляків. Це – Олена і Мілена Ященки, працівниця МВО Вікторія Олійник, генеральний директор СТОВ ім.Шевченка, депутат районної ради Микола Зимогляд, директор ТДВ «Племзавод «Михайлівка», депутат районної ради Микола Зеленський, ПП А.Ф.Голуб, ПП «Лебединські ковбаси» О.Андреєв.

Програма презентації супроводжувалась вокальними номерами у виконанні переможців багатьох конкурсів і фестивалів різних рівнів дуету «МІРА» (Микола Холодяй, Ірина Балаба) районного будинку культури.