Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Расширения Joomla 3

В стінах музейної кімнати Лебединського районного будинку культури 30 листопада відзначив своє 105-річчя народний самодіяльний театр «Орфей», а також 50-річчя з дати присвоєння йому звання «народного».

Нинішній колектив театру цього дня прийшли привітати представники районної влади, колеги – працівники закладів культури району і учасники колективів художньої самодіяльності, численні прихильники і шанувальники мистецтва та журналісти.

Від імені керівництва району з ювілейними датами театралів поздоровили заступник голови районної ради Світлана ГОРОШКО та перший заступник голови райдержадміністрації Оксана ЛИХИНА. Вони наголосили на тому, що робота актора вимагає дуже багато сил та енергії, адже потрібно буквально перевтілюватися в героя, якого зображуєш на сцені, достовірно передаючи глядачам почуття й переживання, які хотів відобразити автор драматичного твору.

Особливо велику подяку за роботу було висловлено керівнику та режисеру народного театру «Орфей» Миколі КОРСУНУ. За високопрофесійний рівень театралів, що неодноразово відзначався на районному та обласному рівні він був відзначений Почесною грамотою Міністерства культури України, яку вручила йому Оксана Валеріївна. Крім того, почесні грамоти від керівництва району отримали майже всі актори народного театру «Орфей».

«Орфей» є одним з найстаріших театрів Сумщини. Він розпочав свою творчу діяльність у квітні 1923 року, коли група любителів сценічного мистецтва об’єдналися в драматичний гурток при Лебединському районному будинку культури. З часом гурток виріс у великий театральний колектив. Його фундаторами були: Андрій Лубенський, Іван Хомутинніков, Лідія Джеріна, Гаврило Біда, Михайло Ащеулов, Раїса Сорокіна, Євген Жук, подружжя Козикіних, Сизоненків, Зубків, Лапонових. Переживши лихоліття війни, 1 жовтня 1968 року колектив «Орфею» отримав довгоочікуване визнання, здобувши звання «самодіяльний народний».

За період свого існування театр очолювало більше, ніж 19 режисерів. Досить тривалий час, із 1948 по 1965 рік, керував колективом Андрій Лубенський. З 1966 по 1973 рік його очолював Микола Симоненко. Не можна не згадати Раїсу Сорокіну. Старожили колективу також пам’ятають режисера Геннадія Колобова. З 1994 року театром керувала Лідія Колтунова.

Нині керівником є досвідчений професіонал, фанат своєї справи, один із ведучих акторів та корифеїв театрального мистецтва Лебединщини – Микола Корсун. Він разом з героями вистави проживає усі події, коригує всі репліки, працює над образами і декораціями, сценарієм, враховуючи кожну дрібницю створює загальну картину постановки. За значний внесок у створення духовних цінностей та високу професійну майстерність Микола Корсун неодноразово нагороджувався грамотами та відзнаками районного, обласного і всеукраїнського рівня.

До слова його запросила ведуча заходу Марина Зініна. Микола Прокопович зазначив, що театр «Орфей» є великою і дружною родиною, яка разом створює образи, костюми й декорації. Крім того, продовжувачем його досвіду є також дитячий колектив «Супутник», який вже теж має значні досягнення і визнання. Згадав він і про історію театру, і про режисерів, акторів та всіх, хто був причетний до роботи над постановками в різні роки. Режисер подякував усім своїм акторам, шанувальникам, друзям за порозуміння, підтримку та співпрацю.

Усіх акторів театру «Орфей» щиро привітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз. Вона наголосила на тому, що суспільство має розуміти важливість та вагомість театрів, адже вони сприяють вихованню нації. З нагоди ювілейних дат Ганна Володимирівна відзначила членів театральної трупи почесними грамотами і подяками відділу культури і туризму.

Вітальні слова та пам’ятні подарунки колективу народного самодіяльного театру «Орфей» від старших колег передала методист Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Олеся Клановець. А прихильність акторському таланту місцевих митців та численні побажання висловила заступник директора з навчально-виховної роботи Лебединського педагогічного коледжу Ольга Магаляс.

Урочиста частина продовжилась приємним спілкуванням між гостями, яких «орфеївці» запросили на чаювання зі святковим тортом.