Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

11 грудня голова Лебединської районної ради Василь Калита, Гринцівський сільський голова Віктор .Дикий, начальник управління соціального захисту населення Лебединської райдержадміністрації Тамара Об’єщик та голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов привітали воїна-інтернаціоналіста Миколу Луговика з с. Гринцеве з ювілеєм – 50-річчям від дня народження.

Йому, як і тисячам юнаків колишнього Радянського Союзу свого часу довелось виконувати інтернаціональний обов’язок у далекій країні Афганістан.

Вітаючи ювіляра, почесні гості засвідчили свою глибоку повагу його мужності та самовідданій праці, висловили йому та усій його родині найкращі побажання, вшанували його квітами та пам’ятним подарунком.

Микола Сергійович народився в с.Гринцеве, навчався в місцевій школі, закінчив Лебединське СПТУ, де отримав спеціальність автокрановщика. Потім був призваний на строкову військову службу, служив на китайському кордоні, а з 1987 по 1989 рік – в Афганістані на кордоні з Пакістаном та в провінції Бахарак. З болем у серці згадує чоловік час служби, бойових побратимів, все, що довелось побачити, витримати, пережити.

Після демобілізації та повернення у рідне село одружився, працював. Микола Сергійович має гарну родину: чарівну дружину Ніну, яка є вірною подругою, порадницею і надійним «тилом» своєму чоловікові. Подружжя виховало двох дітей, уже має онучку Софійку. Донька Тетянка одружена, а син Сергій навчається у Харківському національному університеті внутрішніх справ. У родині панує щира, гостинна, дружня, приємна, доброзичлива атмосфера.

Шановний Миколо Сергійовичу! Приєднуємось до всіх найкращих побажань з нагоди Вашого свята і бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття! Нехай у Вашому домі завжди панують мир, злагода і благополуччя! Оптимізму Вам і впевненості у завтрашньому дні!