Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

20 грудня відбулося пленарне засідання чергової 24 сесії Лебединської районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Калити. З обраних 26 депутатів на засіданні були присутні 19, а також голова районної державної адміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації та підприємств районного підпорядкування, сільські голови, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання розпочалося з привітань. Народними обрядовими піснями та найкращими новорічними побажаннями поздоровили присутніх у сесійній залі з прийдешніми новорічними святами працівники районного будинку культури.

Керівники району також привітали присутніх з новорічними святами, подякували їм за плідну роботу в поточному році та побажали нових успіхів у наступаючому 2019 році.

Кращі працівники місцевого самоврядування були відзначені за сумлінну працю та активну громадську діяльність. Голова районної ради Василь Калита нагородив почесними грамотами Лебединської районної ради депутата районної ради Ганну Богомаз та секретаря Василівської сільської ради Людмилу Сірик. Голова районної державної адміністрації Віктор Химич вручив почесні грамоти голові Калюжненської сільської ради Івану Парфилу та депутату районної ради Леоніду Падалці.

Порядок денний сесії складався з 16 питань. В тому числі за рекомендаціями постійних комісій до порядку денного було внесено питання про звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка з приводу термінового ремонту аварійно небезпечних дорожніх об’єктів на території Лебединського району: підйому на гору в селі Червлене, підйом на гору в селі Михайлівка та міст при в’їзді в село Будилка.

В першу чергу були розглянуті питання, що стосувалися змін до програми економічного і соціального розвитку району та до районного бюджету на поточний рік. Потім депутати перейшли до затвердження програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 та наступні 2020–2021 програмні роки і районного бюджету на 2019 рік.

Крім того, на сесії було прийнято низку нових програм на прийдешній рік та внесено зміни до вже діючих. Зокрема, була затверджена Програма профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2022 роки, Програма розвитку туризму в Лебединському районі на 2019-2023 роки, Програма висвітлення діяльності Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради по КО «Лебединська редакція міськрайонного радіомовлення „Світанок”» у 2019 році, Програма висвітлення діяльності Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2019 році та Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім на 2019–2020 роки».

Зміни стосувалися вже діючих програм, зокрема: Програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Програми вдосконалення системи надання соціальної підтримки громадянам за принципом «єдиного вікна» та шляхом виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на 2012-2018 роки та Районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016-2020 роки.

Депутати також погодили затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, припинення юридичної особи «Комунальний заклад Лебединської районної ради «Лебединський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», план роботи районної ради на 2019 рік та підтримали звернення до голови Сумської ОДА Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка.

З усіх питань порядку денного рішення прийняті.

Якщо програму економічного та соціального розвитку району на 2019 та наступні 2020–2021 програмні роки підтримали 14 депутатів, районний бюджет на 2019 рік – 16, то решта рішень були прийняті одноголосно.