Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…

Жительку Малого Висторопа привітали зі сторіччям

Жителька села Малий Вистороп Демчук Долина Семенівна 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З…
   

До відома жителів району!

19 березня 2019 року голова районної ради Василь Григорович Калита проводитиме прийом громадян з особистих питань:

  • о 9.00 – в приміщенні Ворожбянської сільської ради;
  • об 11.00 – в приміщенні Бишкінської сільської ради.
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
http://nachodki.ru/

20 грудня відбулося пленарне засідання чергової 24 сесії Лебединської районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Калити. З обраних 26 депутатів на засіданні були присутні 19, а також голова районної державної адміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації та підприємств районного підпорядкування, сільські голови, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання розпочалося з привітань. Народними обрядовими піснями та найкращими новорічними побажаннями поздоровили присутніх у сесійній залі з прийдешніми новорічними святами працівники районного будинку культури.

Керівники району також привітали присутніх з новорічними святами, подякували їм за плідну роботу в поточному році та побажали нових успіхів у наступаючому 2019 році.

Кращі працівники місцевого самоврядування були відзначені за сумлінну працю та активну громадську діяльність. Голова районної ради Василь Калита нагородив почесними грамотами Лебединської районної ради депутата районної ради Ганну Богомаз та секретаря Василівської сільської ради Людмилу Сірик. Голова районної державної адміністрації Віктор Химич вручив почесні грамоти голові Калюжненської сільської ради Івану Парфилу та депутату районної ради Леоніду Падалці.

Порядок денний сесії складався з 16 питань. В тому числі за рекомендаціями постійних комісій до порядку денного було внесено питання про звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка з приводу термінового ремонту аварійно небезпечних дорожніх об’єктів на території Лебединського району: підйому на гору в селі Червлене, підйом на гору в селі Михайлівка та міст при в’їзді в село Будилка.

В першу чергу були розглянуті питання, що стосувалися змін до програми економічного і соціального розвитку району та до районного бюджету на поточний рік. Потім депутати перейшли до затвердження програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 та наступні 2020–2021 програмні роки і районного бюджету на 2019 рік.

Крім того, на сесії було прийнято низку нових програм на прийдешній рік та внесено зміни до вже діючих. Зокрема, була затверджена Програма профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2022 роки, Програма розвитку туризму в Лебединському районі на 2019-2023 роки, Програма висвітлення діяльності Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради по КО «Лебединська редакція міськрайонного радіомовлення „Світанок”» у 2019 році, Програма висвітлення діяльності Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2019 році та Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім на 2019–2020 роки».

Зміни стосувалися вже діючих програм, зокрема: Програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Програми вдосконалення системи надання соціальної підтримки громадянам за принципом «єдиного вікна» та шляхом виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на 2012-2018 роки та Районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016-2020 роки.

Депутати також погодили затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, припинення юридичної особи «Комунальний заклад Лебединської районної ради «Лебединський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», план роботи районної ради на 2019 рік та підтримали звернення до голови Сумської ОДА Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка.

З усіх питань порядку денного рішення прийняті.

Якщо програму економічного та соціального розвитку району на 2019 та наступні 2020–2021 програмні роки підтримали 14 депутатів, районний бюджет на 2019 рік – 16, то решта рішень були прийняті одноголосно.