Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Починаючи з 1998 року, 24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. В цьому році – ювілей: 20-річчя від дня запровадження професійного свята тих, хто надійно зберігає і примножує архівну спадщину України, забезпечує нерозривний зв’язок між минулими, нинішнім та майбутніми поколіннями.

З нагоди Дня працівників архівних установ керівник апарату Лебединської районної державної адміністрації Тетяна Павлюк та керуючий справами виконавчого апарату Лебединської районної ради Ганна Полова привітали працівників архівного відділу районної державної адміністрації та секретарів сільських рад, відповідальних за архіви, подякували їм за результативну роботу з забезпечення реалізації державної політики в архівній галузі.

За вагомий особистий внесок у належну організацію обліку та упорядкування документів Національного архівного фонду, створення належних умов зберігання документів та практичну допомогу сільським радам Почесною грамотою Лебединської районної ради була нагороджена начальник архівного відділу районної державної адміністрації Тетяна Стеблянко, Грамотою голови Лебединської районної державної адміністрації – головний спеціаліст архівного відділу районної державної адміністрації Наталія Волошина.

Подяками від керівників району з нагоди Дня працівників архівних установ також відзначені секретарі сільських рад: Штепівської – Валентина Кузіна, Голубівської – Валентина Мельник, Підопригорівської – Тетяна Підопригора, Михайлівської – Галина Зеленська, Великовисторопської – Валентина Бугаєнко, Катеринівської – Лариса Капустян.