Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

В нашому районі існує традиція – щороку перед новорічними святами в одній з сільських рад влаштовуються урочистості з нагоди відкриття головної новорічної ялинки. Цього року 26 грудня естафету прийняло с.Підопригори.

На відкриття головної ялинки Лебединщини, яку було встановлено в самому центрі села біля будинку культури, зібралося багато людей. На свято завітали й почесні гості – керівники району: голова Лебединської районної ради Василь Калита та голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич.

Очільники Лебединщини привітали присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Вони зазначили, що для району рік, що минає, був досить результативним. Успішно реалізовувались всі проекти соціально-економічного розвитку, впроваджувалися реформи (зокрема, медична) та виконувалися бюджетні програми. В наступний 2019 рік Лебединщина вступає з чіткими планами та впевненістю в тому, що й надалі нашому району буде вдаватися тримати таку ж високу планку, як і в році нинішньому.

Учасників та гостей свята також привітали сільський голова Світлана Гречка та генеральний директор ПП «Надь» Андрій Кириченко. Вони висловили сподівання на те, що прийдешній рік нарешті принесе довгоочікуваний мир на нашій землі, а також побажали усім веселих новорічних свят і гарного настрою.

Замість одного традиційного Діда Мороза та Снігуроньки на свято завітали новорічні персонажі аж з 14 сільських рад району! Разом з присутніми, промовивши чарівні слова, вони засвітили святкову ялинку та закружляли у веселому хороводі довкола неї.

Навіть сильний снігопад не став на заваді учасникам та гостям свята! Під запальні пісні у виконанні кращих талантів Лебединщини всі від душі веселилися танцювали та з великою радістю проводили старий і зустрічали новий рік.