Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

17 січня під головуванням Ганни Богомаз відбулося засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення, до порядку денного якого було внесено 7 питань.

На початку засідання за дорученням голови районної ради Василя Калити депутати розглянули колективне звернення жителів Голубівської сільської ради щодо недопущення закриття Голубівського фельдшерсько-акушерського пункту.

У зверненні, зокрема, зазначено: «Робота медичних працівників повністю задовольняє населення. Жителі мають можливість отримувати первинну медичну допомогу, придбавати ліки. За останній час  спостерігається не покращення обслуговування населення в різних сферах, а робиться все навпаки. На території сільської ради припинено роботу відділення «Ощадбанку», поштового відділення і на черзі закриття Голубівського ФАПу».

Але, як проінформував депутатів по суті піднятого у зверненні питання заступник головного лікаря Лебединської ЦРЛ Олег Завора, жителі Голубівки і надалі будуть забезпечені послугами первинної медичної допомоги, оскільки після закриття ФАПу у Голубівці буде створено пункт здоров’я, який виконуватиме всі функції, які покладалися на ФАП. Зазначені зміни проводяться в рамках комплексної медичної реформи відповідно до затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації та погодженого Міністерством охорони здоров’я плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Сумської області.

Сільський голова Борис Редько проінформував, що на розгляд сесії сільської ради буде внесена пропозиція щодо виділення у 2019 році з сільського бюджету коштів Лебединській ЦРЛ на утримання у Голубівському пункті здоров’я додатково 1,5 штатних одиниць середнього та молодшого медперсоналу.

Він також зазначив, що наразі після проведення роз’яснювальної роботи з населенням соціальна напруга в селі зменшилась.

Після активного обговоренні цього питання постійна комісія прийняла рішення, яким, зокрема, рекомендовано головному лікарю КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепілю В.М. посилити роз’яснювальну роботу з населенням щодо реалізації в районі заходів медичної реформи.

Відповідні рекомендації були одноголосно підтримані і з решти розглянутих постійною комісією питань: Про хід виконання Програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018-2023 роки, про хід виконання районної програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки, про хід виконання районної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Лебединському районі на 2018-2020 роки та інших.

В роботі постійної комісії взяли участь керівники району: голова районної ради Василь Калита, тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник голови районної ради Світлана Горошко.