Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

17 січня під головуванням Ганни Богомаз відбулося засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення, до порядку денного якого було внесено 7 питань.

На початку засідання за дорученням голови районної ради Василя Калити депутати розглянули колективне звернення жителів Голубівської сільської ради щодо недопущення закриття Голубівського фельдшерсько-акушерського пункту.

У зверненні, зокрема, зазначено: «Робота медичних працівників повністю задовольняє населення. Жителі мають можливість отримувати первинну медичну допомогу, придбавати ліки. За останній час  спостерігається не покращення обслуговування населення в різних сферах, а робиться все навпаки. На території сільської ради припинено роботу відділення «Ощадбанку», поштового відділення і на черзі закриття Голубівського ФАПу».

Але, як проінформував депутатів по суті піднятого у зверненні питання заступник головного лікаря Лебединської ЦРЛ Олег Завора, жителі Голубівки і надалі будуть забезпечені послугами первинної медичної допомоги, оскільки після закриття ФАПу у Голубівці буде створено пункт здоров’я, який виконуватиме всі функції, які покладалися на ФАП. Зазначені зміни проводяться в рамках комплексної медичної реформи відповідно до затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації та погодженого Міністерством охорони здоров’я плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Сумської області.

Сільський голова Борис Редько проінформував, що на розгляд сесії сільської ради буде внесена пропозиція щодо виділення у 2019 році з сільського бюджету коштів Лебединській ЦРЛ на утримання у Голубівському пункті здоров’я додатково 1,5 штатних одиниць середнього та молодшого медперсоналу.

Він також зазначив, що наразі після проведення роз’яснювальної роботи з населенням соціальна напруга в селі зменшилась.

Після активного обговоренні цього питання постійна комісія прийняла рішення, яким, зокрема, рекомендовано головному лікарю КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепілю В.М. посилити роз’яснювальну роботу з населенням щодо реалізації в районі заходів медичної реформи.

Відповідні рекомендації були одноголосно підтримані і з решти розглянутих постійною комісією питань: Про хід виконання Програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018-2023 роки, про хід виконання районної програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки, про хід виконання районної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Лебединському районі на 2018-2020 роки та інших.

В роботі постійної комісії взяли участь керівники району: голова районної ради Василь Калита, тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник голови районної ради Світлана Горошко.