Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

21 січня, у переддень великого національного свята в районному краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого столу» під гаслом «Соборність України та Лебединщина: історія і сучасність».

У ньому взяли участь: голова Лебединської районної ради Василь Калита, керівник апарату Лебединської райдержадміністрації Тетяна Павлюк, історик, дослідник, методист районного відділу освіти Ігор Білоножко, старший прапорщик Лебединського військового комісаріату Григорій Малаштан, старші солдати військомату Володимир Шупик і Андрій Кириченко, музейні співробітники та учні Рябушківського НВК.

Захід розпочався під звуки Державного Гімну України. Вела його науковий співробітник музею Світлана Бражніченко. Вона привітала усіх присутніх зі знаменною датою в історії нашої Батьківщини – 100-річчям від дня проголошення Директорією УНР Акту Злуки, який 22 січня 1919 року закріпив собою об’єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину Соборну державу. Вона зосередила увагу на передісторії події, адже шлях до об’єднання обох частин України видався невимовно довгим. Слова ведучої було вдало підкреслено уривками з історичних відеохронік.

Голова Районної ради Василь Калита наголосив на тому, що в історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення і не втратили своєї актуальності по сьогоднішній день. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день в історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження незалежної соборної держави, про який мріяли покоління українських патріотів. Він також звернувся до присутньої на заході учнівської молоді та закликав до збереження державної єдності та неподільності нашої країни.

Керівник апарату Лебединської райдержадміністрації Тетяна Павлюк також привітала учасників «круглого столу» з Днем Соборності України. Вона побажала усім миру, злагоди, єдності та згуртованості у всіх починаннях.

Дослідник місцевої історії Ігор Білоножко розповів присутнім цікаві факти про утворення єдиної української держави, акцентувавши увагу на тому, що 22 січня – особливий день для всіх українців, адже рівно за рік до проголошення Акту Злуки, саме 22 січня 1918 року, Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила незалежну Українську Народну Республіку. У своїй розповіді він також згадав і про події 21 січня 1990 року, коли близько 3 мільйонів громадян тоді ще Радянської УРСР, прагнучи жити у власній незалежній державі, утворили «живий» ланцюг від Львова до Києва, взявшись за руки.

Нажаль, і сьогодні Україна, ставши вже незалежною, мусить відстоювати власні державні кордони від антиукраїнської агресії. Про особистий вклад у захист суверенності нашої Батьківщини присутнім розповіли старші солдати військомату Володимир Шупик і Андрій Кириченко.

А яке ж свято на Україні без пісні?! Їх мелодійне звучання дарували учасникам заходу солісти районного будинку культури Марина Зініна, Ірина Балаба та Микола Холодяй.