Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Здесь нашел интересный обзор

22 січня – визначна дата в історії та сьогоденні нашої держави. В цей день всі щирі українці згадують події, що відбувалися на початку буремного ХХ століття та закладали підвалини незалежності нашої Вітчизни. Сьогодні по всій країні відзначається День Соборності України.

Щоб вшанувати цю подію до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, що в центральному сквері Лебедина, зібралися представники міської ради, Лебединської районної ради та Лебединської районної державної адміністрації, громадські діячі, шкільна й студентська молодь, а також усі небайдужі жителі міста й району.

Цього року минуло рівно одне сторіччя з дати проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік та 101 рік від прийняття Центральною радою Четвертого Універсалу, який законодавчо закріпив створення незалежної Української Народної Республіки.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Бакликов. Він зазначив, що День Соборності є символічним святом. Адже саме в єдності є сила українського народу. Тому міський голова закликав усіх докладати спільних зусиль задля збереження суверенності нашої країни та її відродження й розбудови. Також він побажав усім присутнім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та мирного неба над головою.

Привітали присутніх та провели цікавий екскурс в історію директор Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Анатолій Удод та краєзнавець Володимир Кравченко. Вони наголосили на тому, що День Соборності є дійсно визначним святом для нашої країни. Нарівні з Днем Незалежності та Днем Конституції він є символом багаторічного прагнення українського народу до створення власної суверенної держави та першим реальним кроком до її побудови.

Зі словами найкращих побажань до учасників заходу також звернулися представники ради старшокласників – Анна Березова та Аліна Моренець. Від імені молоді міста вони ще раз засвідчили виключність Дня Соборності для нашої країни та висловили сподівання на те, що Україна врешті стане по-справжньому незалежною, перемігши всіх своїх ворогів.

Нажаль, сьогодні український народ зі зброєю в руках знову захищає територіальну цілісність України. Але ми всі переконані, що відстоїмо своє право жити в мирній, соборній, незалежній країні. Для цього потрібна згуртованість, взаєморозуміння і злагода. Тому за пропозицією ведучих заходу присутні вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за вільну, незалежну й соборну Україну хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника незламного борця за волю нашої держави Тараса Шевченка.