Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Здесь нашел интересный обзор

22 січня – визначна дата в історії та сьогоденні нашої держави. В цей день всі щирі українці згадують події, що відбувалися на початку буремного ХХ століття та закладали підвалини незалежності нашої Вітчизни. Сьогодні по всій країні відзначається День Соборності України.

Щоб вшанувати цю подію до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, що в центральному сквері Лебедина, зібралися представники міської ради, Лебединської районної ради та Лебединської районної державної адміністрації, громадські діячі, шкільна й студентська молодь, а також усі небайдужі жителі міста й району.

Цього року минуло рівно одне сторіччя з дати проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік та 101 рік від прийняття Центральною радою Четвертого Універсалу, який законодавчо закріпив створення незалежної Української Народної Республіки.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Бакликов. Він зазначив, що День Соборності є символічним святом. Адже саме в єдності є сила українського народу. Тому міський голова закликав усіх докладати спільних зусиль задля збереження суверенності нашої країни та її відродження й розбудови. Також він побажав усім присутнім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та мирного неба над головою.

Привітали присутніх та провели цікавий екскурс в історію директор Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Анатолій Удод та краєзнавець Володимир Кравченко. Вони наголосили на тому, що День Соборності є дійсно визначним святом для нашої країни. Нарівні з Днем Незалежності та Днем Конституції він є символом багаторічного прагнення українського народу до створення власної суверенної держави та першим реальним кроком до її побудови.

Зі словами найкращих побажань до учасників заходу також звернулися представники ради старшокласників – Анна Березова та Аліна Моренець. Від імені молоді міста вони ще раз засвідчили виключність Дня Соборності для нашої країни та висловили сподівання на те, що Україна врешті стане по-справжньому незалежною, перемігши всіх своїх ворогів.

Нажаль, сьогодні український народ зі зброєю в руках знову захищає територіальну цілісність України. Але ми всі переконані, що відстоїмо своє право жити в мирній, соборній, незалежній країні. Для цього потрібна згуртованість, взаєморозуміння і злагода. Тому за пропозицією ведучих заходу присутні вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за вільну, незалежну й соборну Україну хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника незламного борця за волю нашої держави Тараса Шевченка.