Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

22 січня 1919 року відбулася знаменна подія в історії нашого народу. Дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в єдину країну.

З нагоди відзначення ювілейного Дня Соборності України в центрі села Гринцеве біля пам’ятника найвеличнішому українському поету, громадському діячу та поборнику вільної незалежної держави Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг. На захід зібралися керівники району, працівники сільської ради, закладів освіти, культури, учнівська молодь та представники сільської громади.

У своєму виступі голова районної ради Василь Калита відзначив, що в цей день рівно 100 років тому на Софіївській площі в Києві відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Нажаль, тоді повністю реалізувати мрію багатьох поколінь українських патріотів про незалежну соборну Україну не вдалося. Але ті історичні події стали підґрунтям для відновлення державної незалежності України 24 серпня 1991 року. Тому Василь Калита закликав присутніх пам’ятати про те, якою ціною далася нашій державі незалежність та робити все можливе, аби її не втратити. Він побажав усім всім згуртованості і взаєморозуміння, людської гідності і самоповаги, злагоди та миру!

Також зі святом усіх присутніх привітала тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Вона наголосила на тому, що проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року є однією з найзнаменніших подій в історії нашої держави. Вшановуючи історичні події, кожен свідомий громадянин має пам’ятати, що єдність і згуртованість – запорука досягнення головної мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України.

На знак пошани тих, хто все своє життя поклав на благо процвітання вільної незалежної Батьківщини, представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.

Вчитель історії Гринцівського НВК Андрій Кобець провів для присутніх змістовний історичний екскурс в часи, коли було ухвалено Акт Злуки УНР і ЗУНР. Згадав він і про подію, що відбулася рівно за рік до того – прийняття 22 січня 1918 року Українською Центральною Радою IV Універсалу, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки від Росії. Події початку ХХ століття, на думку викладача, дуже тісно перегукуються з нинішніми подіями, коли наші воїни знову підіймаються на захист цілісності та незалежності України, беручи участь у Операції об’єднаний сил на сході нашої держави. Але він зауважив, що курс на євроінтеграцію, незважаючи на супротив деяких політичних сил та зовнішніх ворогів нашої держави, є правильним. Сучасна молодь зможе досягти миру, процвітання і щасливого майбутнього для нашої країни.

Мітинг супроводжувався художніми номерами у виконанні вокального колективу Гринцівського сільського будинку культури, а також піснями та віршами про Україну від місцевих школярів.

Урочисті збори, мітинги та покладання квітів до пам’ятників борців за українську державність, свободу і незалежність Батьківщини з нагоди Дня Соборності пройшли по всіх сільських радах Лебединщини. А майже у всіх релігійних громадах району були проведені молебні за Україну та український народ.