Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 01.02.2019 №5 21 лютого 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять п’ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
  2. Про хід виконання комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Інтернаціональний подвиг земляків не забутий!

15 лютого 1989 року обмежений контингент радянської армії було виведено з Республіки Афганістан. Сам…

Відбулося засідання комісії районної ради з проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна

5 лютого під головуванням заступника голови районної ради Світлани Горошко відбулося засідання коміс…

Міськрайонна газета «Життя Лебединщини» відзначила 100-річний ювілей

26 січня виповнилося рівно 100 років від дня заснування міськрайонної газети «Життя Лебединщини». З…

Лебединщину відвідала народний депутат України Юлія Тимошенко

31 січня на Лебединщину завітала народний депутат Україні, лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимоше…

Депутат районної ради Світлана Горошко прозвітувала перед виборцями у селі Василівка

29 січня заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко прозвітувала про роботу районн…
   

До відома жителів району!

19 лютого 2019 року голова районної ради Василь Григорович Калита проводитиме прийом громадян з особистих питань:

  • о 9.00 – в приміщенні Боровеньківської сільської ради;
  • о 10.30 – в приміщенні Кам'янської сільської ради.
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

22 січня 1919 року відбулася знаменна подія в історії нашого народу. Дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в єдину країну.

З нагоди відзначення ювілейного Дня Соборності України в центрі села Гринцеве біля пам’ятника найвеличнішому українському поету, громадському діячу та поборнику вільної незалежної держави Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг. На захід зібралися керівники району, працівники сільської ради, закладів освіти, культури, учнівська молодь та представники сільської громади.

У своєму виступі голова районної ради Василь Калита відзначив, що в цей день рівно 100 років тому на Софіївській площі в Києві відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Нажаль, тоді повністю реалізувати мрію багатьох поколінь українських патріотів про незалежну соборну Україну не вдалося. Але ті історичні події стали підґрунтям для відновлення державної незалежності України 24 серпня 1991 року. Тому Василь Калита закликав присутніх пам’ятати про те, якою ціною далася нашій державі незалежність та робити все можливе, аби її не втратити. Він побажав усім всім згуртованості і взаєморозуміння, людської гідності і самоповаги, злагоди та миру!

Також зі святом усіх присутніх привітала тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Вона наголосила на тому, що проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року є однією з найзнаменніших подій в історії нашої держави. Вшановуючи історичні події, кожен свідомий громадянин має пам’ятати, що єдність і згуртованість – запорука досягнення головної мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України.

На знак пошани тих, хто все своє життя поклав на благо процвітання вільної незалежної Батьківщини, представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.

Вчитель історії Гринцівського НВК Андрій Кобець провів для присутніх змістовний історичний екскурс в часи, коли було ухвалено Акт Злуки УНР і ЗУНР. Згадав він і про подію, що відбулася рівно за рік до того – прийняття 22 січня 1918 року Українською Центральною Радою IV Універсалу, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки від Росії. Події початку ХХ століття, на думку викладача, дуже тісно перегукуються з нинішніми подіями, коли наші воїни знову підіймаються на захист цілісності та незалежності України, беручи участь у Операції об’єднаний сил на сході нашої держави. Але він зауважив, що курс на євроінтеграцію, незважаючи на супротив деяких політичних сил та зовнішніх ворогів нашої держави, є правильним. Сучасна молодь зможе досягти миру, процвітання і щасливого майбутнього для нашої країни.

Мітинг супроводжувався художніми номерами у виконанні вокального колективу Гринцівського сільського будинку культури, а також піснями та віршами про Україну від місцевих школярів.

Урочисті збори, мітинги та покладання квітів до пам’ятників борців за українську державність, свободу і незалежність Батьківщини з нагоди Дня Соборності пройшли по всіх сільських радах Лебединщини. А майже у всіх релігійних громадах району були проведені молебні за Україну та український народ.