Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Здесь нашел интересный обзор

На засіданні профільної постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення під головуванням Ганни Богомаз в порядку контролю за виконанням прийнятих радою рішень заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Лебединської районної державної адміністрації Тетяни Хоменко про хід виконання затвердженої 21 грудня 2017 року Програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки.

Як зазначила Тетяна Вікторівна, в рамках програми здійснюється захист прав та інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Соціальна робота з сім’ями, в яких батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків та ведуть асоціальний спосіб життя, проводиться з метою збереження біологічної сім`ї, відновлення її функціональної спроможності щодо виховання дітей.

На обліку служби у справах дітей Лебединської районної державної адміністрації перебуває 53 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають у 18 сім’ях.

На засіданнях комісії з питань захисту прав дитини при Лебединській районній державній адміністрації, яких упродовж 2018 року проведено 13, розглянуто матеріали на 35 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У рамках проведення Всеукраїнського рейду «Урок» 40 дітям із таких сімей надано адресну допомогу у вигляді канцелярського приладдя.

У закладах загальної середньої освіти з метою формування здорового способу життя, профілактики негативних явищ та правопорушень в молодіжному середовищі, підвищення рівня правових знань учнівської молоді суб’єктами соціальної роботи, які опікуються проблемами дітей, проводилися профілактичні бесіди, лекції, круглі столи, тренінги, виховні години, конкурси малюнків.

Співробітниками Лебединського відділення Сумського районного відділу поліції ГУНП України в Сумській області протягом 2018 року складено 2 адміністративних протоколи за продаж неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів, 1 адміністративний протокол за порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, 6 адміністративних протоколів за втягнення неповнолітніх у пияцтво. Всі матеріали направлені до адміністративних комісій та прийнято відповідні рішення.

На контролі служби у справах дітей постійно перебуває питання захисту майнових і житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із 49 дітей цих категорій, які перебувають на обліку служби у справах дітей, троє мають земельні паї, які нотаріально переоформлені та передані в оренду. Орендна плата виплачується вчасно та в повному обсязі.

Власне житло має лише 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, за збереженням якого призначений опікун. За 12 дітьми закріплено право користування житловими приміщеннями. Решта дітей житла не мають. Житло, яке належить дітям на праві власності чи праві користування придатне для проживання, але потребує капітального ремонту.

Станом на 15.01.2019 на квартирному обліку перебуває 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 48 осіб з їх числа віком від 18 до 23 років, які потребують поліпшення житлових умов. На розширених засіданнях комісії з питань захисту прав дитини та нарадах за участю сільських голів розглядалися питання забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, а також порядок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла даним категоріям дітей.

Значна увага приділялась створенню умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї. В 2018 році статус дітей, позбавлених батьківського піклування надано 6 дітям, 5 з яких передано під опіку, 1 – влаштовано в прийомну сім’ю. Протягом 2018 року усиновлено 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на обліку служби у справах дітей Лебединської районної державної адміністрації. В 11 родинах, які проживають в Лебединському районі, виховується 14 усиновлених дітей.

В травні 2018 року на території району створено прийомну сім’ю, до якої влаштовано 1 дитину, позбавлену батьківського піклування. Загалом функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Після обговорення доповіді депутати взяли до відома інформацію служби у справах дітей про хід виконання районної програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки, підтримали рекомендацію внести це питання на сесію та погодили відповідний проект рішення.