Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

29 січня заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко прозвітувала про роботу районної ради та про свою депутатську діяльність у 2018 році перед виборцями у закріпленій за нею Василівській сільській раді.

У звіті вона, зокрема, зазначила: «Впродовж 2018 року скликано та проведено 6 сесій районної ради, до порядку денного яких було внесено 111 питань, в тому числі 17 депутатських запитів.

В 2018 році прийнято 6 програм, в тому числі:

  • програму економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки;
  • програму профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2022 роки;
  • програму розвитку туризму в Лебединському районі на 2019-2023 роки;
  • програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

Затверджені районною радою програми спрямовані на забезпечення належного функціонування у районі галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

Згідно вимог закону на сесіях було заслухано звіт голови районної державної адміністрації Віктора Химича про виконання програми економічного та соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень, звіт голови районної ради Василя Калита про свою діяльність та виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» і здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики. Неодноразово заслуховувались інформації керівництва Роменської місцевої прокуратури та Лебединського відділення поліції про стан законності, боротьбі зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати їхньої діяльності на території району, звіт головного лікаря Лебединської ЦРЛ Владислава Шепіля про його роботу.

Значна увага приділялась питанням управління спільною власністю територіальних громад сіл Лебединського району.

До розгляду на сесіях районної ради було внесено 9 майнових питань (щодо оренди майна, списання, передачі тощо)

Відповідно до вимог чинного законодавства на сесіях було розглянуто 14 бюджетних питань, в тому числі затверджено районний бюджет на 2019 рік, звіти про виконання районного бюджету за 2017 рік, за перший, другий та третій квартали 2018 року, 7 – про внесення змін до районного бюджету та інші.

В 2018 році було прийнято рішення про виділення з районного бюджету коштів на виконання депутатам районної ради свої повноважень в сумі по 50 тис.грн. на кожного депутата.

Враховуючи моє побажання як депутата, 25 тис.грн. цих «депутатських» коштів було спрямовано Лебединській ЦРЛ на поточний ремонт відділень і 25 тис.грн. відділу освіти на поточний ремонт Василівської ЗОШ .

Особлива увага у звітному періоді була приділена галузі охорони здоров’я. Так, за кошти районного бюджету побудована котельня на альтернативних видах палива, що дало значну економію коштів на енергоносії. І сьогодні в корпусі терапевтичного відділення витримується температурний режим. Крім цього, за кошти районного бюджету (біля 3 млн.грн.) придбано діагностичну апаратуру.

За кошти державного бюджету, які були виділені за сприяння народного депутата України Владислава Бухарєва, у поліклінічному відділенні Лебединської ЦРЛ замінені вікна на склопакети та придбаний рентгенапарат вартістю біля 6,5 млн.грн.

Всього впродовж року діяло 29 програм. В порядку здійснення контролю за виконанням раніше прийнятих програм на сесіях розглянуті питання про хід виконання програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, комплексної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», програми «Освіта Лебединщини у 2016-2018 роках», програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Лебединського району на період до 2020 року, програми освітлення населених пунктів Лебединського району на 2012-2020 роки та інших.

Депутати районної ради не стояли осторонь тих питань і проблем, які сьогодні турбують жителів району і які неможливо вирішити на місцевому рівні. Так, було підготовлено, розглянуто і прийнято 3 рішення щодо звернень депутатів районної ради:

  • до Президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення;
  • до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського щодо недопущення закриття сільських відділень поштового зв’язку;
  • до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка щодо вжиття невідкладних заходів з проведення ремонту аварійно небезпечних дорожніх об’єктів на території району.

В районній раді утворено і діє 4 постійних комісії. Як заступник голови районної ради я не маю права бути обраною до їх складу, але я взяла участь у майже всіх засідання постійних комісій.

Активна робота депутатів на засіданнях постійних комісій сприяла конструктивному прийняттю рішень на сесіях. При цьому всі розроблені комісіями рекомендації по суті розглянутих питань були враховані при прийнятті рішень районної ради.

Згідно графіків прийому мною проводився особистий прийом громадян у закріпленій за мною Василівській сільській раді та інших селах району.

При виконанні своїх повноважень районна рада тісно співпрацює з районною державною адміністрацією, сільськими радами.

У районі – спокійна і стабільна суспільно-політична ситуація, немає протистояння і конфліктів між представниками різних політичних сил».

На завершення свого звіту Світлана Олександрівна подякувала за співпрацю Василівському сільському голові Антоніні Клюс, працівникам та депутатам сільської ради, активу села.