Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

31 січня на Лебединщину завітала народний депутат Україні, лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Перед зустріччю з виборцями в Лебедині вона разом з народним депутатом Владиславом Бухарєвим поклала квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і Героям АТО біля медичного училища.

Зустріч з жителями міста та ближніх сіл району проходила на центральній площі Лебедина.

У своєму зверненні до громади Ю.В.Тимошенко зауважила, що наразі наша країна переживає дуже складну економічну кризу, щороку втрачаючи величезні матеріальні та людські ресурси. Але, як вона запевнила, у держави є всі шанси зміцнити свої позиції на світовій арені та домогтися зростання добробуту населення.

«Для цього команда фахівців і експертів розробила фундаментальний документ – Новий курс України, який пропонує чіткі послідовні кроки, як Україні виходити із нинішнього кризового становища, і як з перших годин роботи нової влади слід крок за кроком піднімати країну. Там немає жодних гасел, а лише правильні рішення, законопроекти, постанови уряду і зміна всієї системи нашого життя», – сказала Юлія Тимошенко.

Юлія Володимирівна також побувала у селі Голубівка. Разом з народним депутатом Владиславом Бухарєвим та Сумським міським головою Олександром Лисенком вона поклала квіти до пам’ятника колишнього керівника СТОВ ім.Шевченка, Героя Соціалістичної Праці, Заслуженого працівника сільського господарства УРСР Івана Максимовича Остапенка.

Зустріч з виборцями у Голубівці проходила в сільському будинку культури. Юлія Володимирівна у своєму виступі зробила акцент на необхідності розвитку всього потенціалу аграрного комплексу України. Вона наголосила, що потрібно робити ставку на селянські фермерські господарства, на малі та середні сільськогосподарські підприємства і докорінно змінювати податкову політику з переходом до єдиного фіксованого податку з гектара землі.

Після виступу Юлії Тимошенко голова районної ради Василь Калита вручив Юлії Володимирівні квіти та подякував за змістовну зустріч і приділений Лебединському краю час.