Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Интернет-магазин nachodki.ru

26 січня виповнилося рівно 100 років від дня заснування міськрайонної газети «Життя Лебединщини». З нагоди цієї знаменної дати у районному будинку культури 30 січня відбулися урочистості та святковий концерт.

Привітати видання зібралось чимало гостей: керівники району і міста, колеги, ветерани журналістської справи, місцеві історики, краєзнавці, поети, письменники, дописувачі та просто шанувальники.

Редакцію газети привітали з поважним ювілеєм заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко та міський голова Олександр Бакликов. «За цей період – власне, цілу епоху – видання пройшло великий і тернистий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку Лебединщини. Вік для газети поважний, тим більше сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Точним і влучним словом наша міськрайонна газета інформує про перебіг життєвих подій, порушує найактуальніші проблеми сьогодення, тримаючи «руку на пульсі», відкриває читачам плеяду видатних постатей-земляків, розповідає про талановитих, обдарованих, людей, які особистим прикладом творять і розвивають рідний край. Попри всю поважність свого віку видання залишається молодим і діяльним. Газета сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником, осередком, у якому б’ється бурхливий пульс місцевого життя», – зазначила у вітальному слові Світлана Горошко.

Вона побажала редакційному колективу газети творчої наснаги, читацького визнання і невпинного руху вперед та вручила почесну грамоту голів Лебединської районної ради і Лебединської райдержадміністрації.

Також свої щирі вітання висловили ювілярам депутат обласної ради Валерій Чалий, директор Сумського обласного центру зайнятості населення Володимира Підлісного, голови Сумської обласної організації Національної Спілки журналістів України Віктор Бойко, викладацький і студентський колектив Лебединського медичного училища ім.професора М.І.Сітенка на чолі з директором Олександром Удодіком, історик, краєзнавець, письменник Борис Ткаченко, історик, поет Анатолій Удод.

Колишній редактор газети, а нині письменниця, Валентина Івашина присвятила 100-річчю місцевої газети цілу книгу, в якій вона описала майже всю історію видання від часів його заснування до сьогодення.

Пристайлівський сільський голова Оксана Мороз висловила свої привітання міськрайонці від імені усіх сільських голів району. Адже на сторінках газети постійно публікуються матеріали про життя всієї Лебединщини, проблеми села та досягнення у виробничій сфері. Також творчий колектив на чолі з редактором Євгеном Шульгою від імені аграріїв нашого краю привітав генеральний директор СТОВ ім.Шевченка депутат районної ради Микола Зимогляд.

Привітання постійно доповнювалися цікавою історично-довідковою інформацією. Ведуча розповідала аудиторії про період існування часопису від заснування до сьогодення та його трудові колективи. За сто років газета неодноразово міняла назву: «Лебединские известия», «Крестьянин и рабочий», «Вісти», «Серп і молот», «Колективіст», «За колективізацію», «Соціалістичне життя», «Будівник комунізму». Зрештою вона отримала своє нинішнє ім’я – «Життя Лебединщини», з яким гордо крокує уже не одне десятиліття.

Звучали привітання на честь ветеранів журналістської справи. Колишні автори та члени творчого колективу міськрайонки минулих років отримали персональні привітання та пам’ятні подарунки. Але варто зазначити, що існування і розвиток видання фактично в усьому залежить від тих журналістів, які сьогодні працюють на його благо. Тому слід поіменно згадати тих, хто творить «Життя Лебединщини» зараз. Це – редактор газети Євген Шульга, заступник редактора – Олена Гудєлова, кореспонденти – Ігор Колєсніков і Олена Вєчканова, верстальник – Олег Касьянов, менеджер з реклами – Олена Радченко, бухгалтер – Світлана Грицаєнко, касир – Людмила Шкарупа; позаштатні кореспонденти – Анастасія Федірко та Катерина Шестак. Без них би видання просто не могло існувати!

Ну і, звісно ж, що, до такої визначної події була підготована і потужна різнопланова концертна програма. Кращі солісти, вокальні та хореографічні колективи району дарували глядачам зі сцени гарний настрій і позитивний вир емоцій.