Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Здесь нашел интересный обзор

З цього питання, внесеного до порядку денного засідання постійних комісій районної ради 15 лютого 2018 року, депутатів проінформував начальник відділу агропромислового розвитку Лебединської райдержадміністрації Борис Лубенський.

Він зазначив, що всі заходи, передбачені Програмою забезпечення відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок встановлення карантину щодо африканської чуми свиней, виконані в повному обсязі.

Зокрема, в установленому порядку після підтвердження спеціалізованою лабораторією м. Полтави діагнозу африканської чуми свиней 1 липня 2018 року було оголошено карантин на території Маловисторопської сільської ради, 17 липня – на території Гарбузівської сільської ради.

Згідно діючих інструкцій були виконані всі необхідні заходи: обстежені всі приватні господарства у зоні 3 кілометри від виявлення джерел хвороби, проведено захоронення палих та забитих свиней, вогневим способом знищені всі горючі предмети, з якими контактували інфіковані поросята, проведене знезараження приміщень тощо.

При виконанні карантинних заходів у трьох жителів району було вилучено та знищено 10 голів свиней загальною вагою 650 кілограмів.

Згідно програми з районного бюджету було виділено і виплачено трьом громадянам 21673,6 гривень на відшкодування збитків, завданих їм внаслідок африканської чуми свиней.

Спільними зусиллями фахівців Держпродспоживслужби, районної ветеринарної лікарні, сільських рад вогнище АЧС в районі не набуло подальшого розповсюдження і у вересні карантин щодо африканської чуми свиней у район було знято.

В даний час відповідними службами постійно ведуться необхідні спостереження і вживаються заходи щодо запобігання виникнення африканської чуми свиней та інших гострих інфекційних захворювань худоби на території району.

За результатами розгляду депутати одноголосно підтримали рекомендацію про зняття з контролю зазначеної програми у зв’язку з її виконанням.