Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…

Жительку Малого Висторопа привітали зі сторіччям

Жителька села Малий Вистороп Демчук Долина Семенівна 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З…
   

До відома жителів району!

19 березня 2019 року голова районної ради Василь Григорович Калита проводитиме прийом громадян з особистих питань:

  • о 9.00 – в приміщенні Ворожбянської сільської ради;
  • об 11.00 – в приміщенні Бишкінської сільської ради.
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
Шаблоны Joomla 3 тут

15 лютого відбулося засідання постійних комісій Лебединської районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном та мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою під головуванням Миколи Коренєва. До порядку денного засідання було внесено 18 питань, в тому числі про попередній розгляд 17 питань, що вносяться на чергову 25 сесію районної ради, яка скликається 21 лютого.

Першим було розглянуто питання про проект Районної комплексної програми «Освіта Лебединщини у 2019-2021 роках». Начальник відділу освіти Лебединської райдержадміністрації Людмила Дудченко повідомила, що на поточний рік програма передбачає залучення коштів у сумі 827,5 тис. грн. З них з районного бюджету планується використати 451 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району, розвиток інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами, участь у всеукраїнських і обласних масових заходах та кадрове забезпечення психологічного супроводу навчального процесу. Депутати обговорили запропонований проект програми та погодили його до розгляду на сесії.

Також було розглянуто три бюджетні питання.

Так, до районного бюджету на 2018 рік було запропоновано ряд змін, що пов’язані з надходженням коштів за субвенціями з місцевих та державного бюджетів та їх перерозподілом.

Депутатам також було запропоновано розглянути звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік. Загалом по району, як і торік, немає заборгованостей з виплати заробітної плати. З урахуванням змін бюджет по доходах затверджено в сумі 256238,4 тис. грн., в тому числі загальний фонд 254145,9 тис. грн. та спеціальний фонд – 2092,5 тис. грн.

Стосовно змін до бюджету на 2019 рік та програми економічного і соціального розвитку району на розгляд засідання було внесено пропозицію щодо перерозподілу частини коштів деяких субвенцій на поповнення спеціального фонду, а частини на забезпечення бюджетних виплат. Крім того планується залучити 1 млн. грн. на ремонт місцевих автодоріг (зокрема дороги Лебедин – Суми), перерахувати 50 тис. грн. міському бюджету м. Лебедин для обслуговування дітей Лебединського району в інклюзивно-ресурсному центрі, 150 тис. грн. бюджету с. Голубівка на утримання дошкільного навчального закладу, 125,2 тис. грн. на підвищення рівня забезпечення медикаментами для надання невідкладної допомоги та 60 тис. грн. на укріплення діагностичної та лікувальної бази неврологічного відділення Лебединської ЦРЛ. Всі оголошені зміни та пропозиції були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.

Відповідні рекомендації були одноголосно підтримані і з решти розглянутих постійною комісією питань.

В роботі постійної комісії взяли участь керівники району: голова районної ради Василь Калита та голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич.