Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

15 лютого відбулося засідання постійних комісій Лебединської районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном та мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою під головуванням Миколи Коренєва. До порядку денного засідання було внесено 18 питань, в тому числі про попередній розгляд 17 питань, що вносяться на чергову 25 сесію районної ради, яка скликається 21 лютого.

Першим було розглянуто питання про проект Районної комплексної програми «Освіта Лебединщини у 2019-2021 роках». Начальник відділу освіти Лебединської райдержадміністрації Людмила Дудченко повідомила, що на поточний рік програма передбачає залучення коштів у сумі 827,5 тис. грн. З них з районного бюджету планується використати 451 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району, розвиток інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами, участь у всеукраїнських і обласних масових заходах та кадрове забезпечення психологічного супроводу навчального процесу. Депутати обговорили запропонований проект програми та погодили його до розгляду на сесії.

Також було розглянуто три бюджетні питання.

Так, до районного бюджету на 2018 рік було запропоновано ряд змін, що пов’язані з надходженням коштів за субвенціями з місцевих та державного бюджетів та їх перерозподілом.

Депутатам також було запропоновано розглянути звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік. Загалом по району, як і торік, немає заборгованостей з виплати заробітної плати. З урахуванням змін бюджет по доходах затверджено в сумі 256238,4 тис. грн., в тому числі загальний фонд 254145,9 тис. грн. та спеціальний фонд – 2092,5 тис. грн.

Стосовно змін до бюджету на 2019 рік та програми економічного і соціального розвитку району на розгляд засідання було внесено пропозицію щодо перерозподілу частини коштів деяких субвенцій на поповнення спеціального фонду, а частини на забезпечення бюджетних виплат. Крім того планується залучити 1 млн. грн. на ремонт місцевих автодоріг (зокрема дороги Лебедин – Суми), перерахувати 50 тис. грн. міському бюджету м. Лебедин для обслуговування дітей Лебединського району в інклюзивно-ресурсному центрі, 150 тис. грн. бюджету с. Голубівка на утримання дошкільного навчального закладу, 125,2 тис. грн. на підвищення рівня забезпечення медикаментами для надання невідкладної допомоги та 60 тис. грн. на укріплення діагностичної та лікувальної бази неврологічного відділення Лебединської ЦРЛ. Всі оголошені зміни та пропозиції були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.

Відповідні рекомендації були одноголосно підтримані і з решти розглянутих постійною комісією питань.

В роботі постійної комісії взяли участь керівники району: голова районної ради Василь Калита та голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич.