Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

21 лютого відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії Лебединської районної ради під головуванням голови районної ради Василя Калити. В ньому взяли участь 20 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, начальник Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Шинкаренко, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області Олег Цуріков, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації.

За пропозицією Василя Калити перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за територіальну цілісність і незалежність України в зоні АТО та героїв Небесної Сотні.

Першими були розглянуті та підтримані депутатські запити депутатів районної ради Олександра Ткаченка щодо надання матеріальної допомоги жительці села Підопригори і Максима Ткаченка щодо надання матеріальної допомоги жительці села Підопригори та забезпечення дотримання графіків пасажирських перевезень на села Грунь, Олексіївське, Катеринівка.

Далі депутати заслухали інформації про стан законності, охорони громадського порядку та результати діяльності Роменської місцевої прокуратури та Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області за період 2018 року.

В своїй доповіді начальник Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Шинкаренко наголосив, що за 2018 рік загальний показник рівня злочинності по району відносно попереднього 2017 року знизився майже на 15%. Були відсутні випадки розбою та особливо тяжких кримінальних правопорушень. В той же час є тенденція до росту рівня шахрайств, особливо у сфері кіберзлочинності. Так, за звітний період було зафіксовано багато спроб злочинного вимагання конфіденційних даних по карткових рахунках та шантажу з метою отримання певних сум грошових переказів. Тому Денис Анатолійович порадив проводити серед населення роз’яснювальну роботу з приводу недопущення реалізації подібних злочинних схем.

Про діяльність Лебединського відділу поліції за 2018 рік доповів начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області Олег Цуріков. Він проінформував присутніх, що протягом 12 місяців 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 157 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення. Найбільша кількість з них – крадіжки (90 випадків – 48 розкрито), підробка документів (9 випадків – 1 переданий до суду), шахрайство (7 випадків – 2 передано до суду), незаконне зберігання наркотичних засобів (7 випадків – по 1 триває слідство).

Потім депутати ухвалили остаточні зміни до бюджету за минулий рік та затвердили звіт про його виконання. Також були схвалені зміни до бюджету на рік поточний та до програми економічного і соціального розвитку району. Зокрема, було підтримано виділення 1000000 грн. на поточний ремонт місцевих автодоріг, спрямування залишків коштів освітньої субвенції в сумі 2539137,85 грн. на видатки для створення нового освітнього простору, відповідно до реалізації Концепції Нової української школи, а також надання ряду субвенцій: міському бюджету м. Лебедин на надання послуг дітям з особливими потребами у інклюзивно-ресурсному центрі (50000 грн.), бюджету с. Голубівка на утримання дошкільного навчального закладу (150000 грн.) та державному бюджету на виконання програм (588270 грн.).

В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень депутати розглянули питання про хід виконання ряду програм. Зокрема, Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016–2020 роки», програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018–2020 роки, районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016–2020 роки, програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018–2023 роки» та районної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Лебединському районі на 2018–2020 роки.

Також було прийнято дві нові програми: районну комплексну програму «Освіта Лебединщини у 2019–2021 роках» та районну цільову програму з розробки схеми планування території Лебединського району на 2019–2020 роки. Крім того були внесені та затверджені зміни до програм соціального захисту населення на 2017–2021 роки та профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2020 роки.

Наостанок депутати районної ради дали дозвіл КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» на передачу в оренду приміщення площею 18 кв.м. та на розміщення коштів, виділених раніше як субвенція обласному бюджету на капітальний ремонт гамма-терапевтичних апаратів з повною заміною джерел іонізуючого випромінювання для Обласного комунального закладу «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», на вкладних (депозитних) рахунках банків.

Після закінчення сесії всі присутні могли поспілкуватися з представниками новоствореного державного підприємства «Дороги Сумщини», метою якого є здійснення функції замовника та технічного нагляду з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Перед депутатами виступив перший заступник директора підприємства Андрій Ткаченко та провідний інженер Андрій Алексєєв, який займається інспектуванням стану доріг в Лебединському районі. Вони повідомили, що наразі проводиться моніторинг автошляхів і визначаються пріоритетні напрямки їх ремонту та реконструкції. Депутати районної ради в свою чергу звернули увагу на ряд аварійних ділянок, які потребують якнайшвидшого ремонту.