Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…

Жительку Малого Висторопа привітали зі сторіччям

Жителька села Малий Вистороп Демчук Долина Семенівна 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З…
   

До відома жителів району!

19 березня 2019 року голова районної ради Василь Григорович Калита проводитиме прийом громадян з особистих питань:

  • о 9.00 – в приміщенні Ворожбянської сільської ради;
  • об 11.00 – в приміщенні Бишкінської сільської ради.
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

21 лютого відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії Лебединської районної ради під головуванням голови районної ради Василя Калити. В ньому взяли участь 20 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, начальник Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Шинкаренко, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області Олег Цуріков, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації.

За пропозицією Василя Калити перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за територіальну цілісність і незалежність України в зоні АТО та героїв Небесної Сотні.

Першими були розглянуті та підтримані депутатські запити депутатів районної ради Олександра Ткаченка щодо надання матеріальної допомоги жительці села Підопригори і Максима Ткаченка щодо надання матеріальної допомоги жительці села Підопригори та забезпечення дотримання графіків пасажирських перевезень на села Грунь, Олексіївське, Катеринівка.

Далі депутати заслухали інформації про стан законності, охорони громадського порядку та результати діяльності Роменської місцевої прокуратури та Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області за період 2018 року.

В своїй доповіді начальник Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Шинкаренко наголосив, що за 2018 рік загальний показник рівня злочинності по району відносно попереднього 2017 року знизився майже на 15%. Були відсутні випадки розбою та особливо тяжких кримінальних правопорушень. В той же час є тенденція до росту рівня шахрайств, особливо у сфері кіберзлочинності. Так, за звітний період було зафіксовано багато спроб злочинного вимагання конфіденційних даних по карткових рахунках та шантажу з метою отримання певних сум грошових переказів. Тому Денис Анатолійович порадив проводити серед населення роз’яснювальну роботу з приводу недопущення реалізації подібних злочинних схем.

Про діяльність Лебединського відділу поліції за 2018 рік доповів начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області Олег Цуріков. Він проінформував присутніх, що протягом 12 місяців 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 157 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення. Найбільша кількість з них – крадіжки (90 випадків – 48 розкрито), підробка документів (9 випадків – 1 переданий до суду), шахрайство (7 випадків – 2 передано до суду), незаконне зберігання наркотичних засобів (7 випадків – по 1 триває слідство).

Потім депутати ухвалили остаточні зміни до бюджету за минулий рік та затвердили звіт про його виконання. Також були схвалені зміни до бюджету на рік поточний та до програми економічного і соціального розвитку району. Зокрема, було підтримано виділення 1000000 грн. на поточний ремонт місцевих автодоріг, спрямування залишків коштів освітньої субвенції в сумі 2539137,85 грн. на видатки для створення нового освітнього простору, відповідно до реалізації Концепції Нової української школи, а також надання ряду субвенцій: міському бюджету м. Лебедин на надання послуг дітям з особливими потребами у інклюзивно-ресурсному центрі (50000 грн.), бюджету с. Голубівка на утримання дошкільного навчального закладу (150000 грн.) та державному бюджету на виконання програм (588270 грн.).

В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень депутати розглянули питання про хід виконання ряду програм. Зокрема, Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016–2020 роки», програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018–2020 роки, районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016–2020 роки, програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018–2023 роки» та районної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Лебединському районі на 2018–2020 роки.

Також було прийнято дві нові програми: районну комплексну програму «Освіта Лебединщини у 2019–2021 роках» та районну цільову програму з розробки схеми планування території Лебединського району на 2019–2020 роки. Крім того були внесені та затверджені зміни до програм соціального захисту населення на 2017–2021 роки та профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2020 роки.

Наостанок депутати районної ради дали дозвіл КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» на передачу в оренду приміщення площею 18 кв.м. та на розміщення коштів, виділених раніше як субвенція обласному бюджету на капітальний ремонт гамма-терапевтичних апаратів з повною заміною джерел іонізуючого випромінювання для Обласного комунального закладу «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», на вкладних (депозитних) рахунках банків.

Після закінчення сесії всі присутні могли поспілкуватися з представниками новоствореного державного підприємства «Дороги Сумщини», метою якого є здійснення функції замовника та технічного нагляду з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Перед депутатами виступив перший заступник директора підприємства Андрій Ткаченко та провідний інженер Андрій Алексєєв, який займається інспектуванням стану доріг в Лебединському районі. Вони повідомили, що наразі проводиться моніторинг автошляхів і визначаються пріоритетні напрямки їх ремонту та реконструкції. Депутати районної ради в свою чергу звернули увагу на ряд аварійних ділянок, які потребують якнайшвидшого ремонту.