Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Расширения Joomla 3

27 лютого голова районної ради Василь Калита прозвітував перед жителями закріпленої за ним Московськобобрицької сільської ради про свою депутатську діяльність за минулий 2018 рік.

У звіті він, зокрема, зазначив, що обраний головою Лебединської районної ради сьомого скликання 12 листопада 2015 року. Основною формою роботи місцевих рад є сесійна діяльність. За 2018 рік ним як головою районної ради було скликано і проведено 6 сесій, на яких розглянуто 111 питань, включаючи 17 депутатських запитів.

В 2018 році на сесіях районної ради було прийнято 6 програм, які спрямовані на забезпечення належного функціонування галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

Значна увага приділялася питанням управління спільною власністю територіальних громад сіл Лебединського району. До розгляду на сесіях районної ради було внесено 9 майнових питань (щодо оренди майна, списання, передачі тощо).

Відповідно до вимог чинного законодавства на сесіях було розглянуто 14 бюджетних питань, в тому числі затверджено районний бюджет на 2019 рік, звіти про виконання районного бюджету за 2017 рік, за перший, другий та третій квартали 2018 року, 7 – про внесення змін до районного бюджету та інші.

В 2018 році було прийнято рішення про виділення з районного бюджету коштів на виконання депутатам районної ради свої повноважень в сумі по 50 тис. грн. на кожного депутата. При цьому його «депутатські» кошти в сумі 50 тис. грн. були спрямовані на потреби Московськобобрицького НВК.

Особлива увага у звітному періоді була приділена галузі охорони здоров’я. Так, за кошти районного бюджету в ЦРЛ побудована котельня на альтернативних видах палива, що дало значну економію коштів на оплату енергоносіїв. Крім цього, за кошти районного бюджету (близько 3 млн. грн.) придбано діагностичну медичну апаратуру, а за кошти державного бюджету у поліклінічному відділенні Лебединської ЦРЛ замінені вікна на склопакети та придбаний рентгенапарат вартістю 6,5 млн. грн.

Василь Калита також наголосив, що депутати районної ради активно брали участь у вирішенні питань і проблем, які сьогодні турбують жителів району і які неможливо вирішити на місцевому рівні. Так, було підготовлено, розглянуто і прийнято 3 рішення щодо звернень депутатів районної ради:

- до Президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення;

- до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського щодо недопущення закриття сільських відділень поштового зв’язку;

- до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка щодо вжиття невідкладних заходів з проведення ремонту аварійно небезпечних дорожніх об’єктів на території району.

Голова районної ради також повідомив, що ним приділяється значна увага роботі з організації прийому громадян, в тому числі з виїздом у села району.

По завершенню звіту присутні мали змогу задати голові районної ради  питання. Так, жителі села підняли проблему транспортного сполучення з обласним центром, адже зараз кінцевою зупинкою автобусу є село Боровенька.

Також бобрівчан турбував стан автодороги до м. Лебедин, особливо ділянка Лебедин – Будилка, яка знаходиться в незадовільному стані. Підіймалися і питання про відсутність у селі аптечного кіоску, порядку монетизації субсидій та невчасної доставки квитанцій з оплати комунальних платежів. З приводу всіх звернень голова районної ради надав роз’яснення та пообіцяв посприяти у їх вирішенні в межах своїх повноважень.