Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

За традицією щороку в одному з сіл Лебединського району відбуваються масові гуляння, присвячені святкуванню Масляної. Цьогоріч свято відбувалося 2 березня у с. Михайлівка. Провести зиму з’їхалися представники майже всіх сільських громад району.

Свято розпочалося з вітальних слів почесних гостей. Голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич побажали присутнім здоров’я, миру, достатку, доброго врожаю, віри і сподівань на краще.

Також свої привітання висловили Михайлівський сільський голова Володимир Білик та керівник ТДВ Племзавод «Михайлівка», депутат районної ради Микола Зеленський. На святкування Масляної завітав і Народний депутат України Владислав Бухарєв.

Учасники художньої самодіяльності Михайлівського сільського будинку культури підготували видовищне театралізоване дійство проводів Зими та зустрічі Весни. Програму супроводжували запальні й веселі виступи вокальних колективів сільських рад.

Були також і традиційні конкурси: лазіння на стовп, перетягування линви, підйом гирь, колод и колес. Також усі охочі могли досхочу покататися на лижах і санчатах. А для бажаючих спіймати за підтримки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганни Богомаз проводився аукціон, на якому можна було придбати найрізноманітніші товари повсякденного вжитку і навіть домашню худобу. Кошти від благодійного аукціону будуть передані на лікування жителя с.Боровенька Олександра Кравченка.

Для дітей також було вдосталь розваг. Охочі могли покататися на конях, спуститися на санчатах з високої гірки, взяти участь у вікторинах, організованих гуртківцями районного будинку дитячої та юнацької творчості. Навколо кипіла торгівля, лунала музика, люди танцювали і підспівували учасникам народної самодіяльності. А наприкінці свята було символічно спалене солом’яне опудало Зими. Ця традиція означає, що ми остаточно прощаємося з зимовими морозами і з нетерпінням чекаємо приходу весни.