Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla здесь

Жителька села Малий Вистороп Демчук Долина Семенівна 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З цією знаменною подією її прийшло привітати чимало гостей.

Голова Лебединської районної ради Василь Калита і голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич вручили ювілярці квіти та пам’ятний подарунок, побажали міцного здоров’я і щиро подякували за багаторічну сумлінну працю, адже трудового стажу у неї – майже півстоліття!

Долину Семенівну також привітали голова ради Лебединської районної організації ветеранів Сергій Стукошин та сільський голова Микола Ромасенко. Вони також висловили ювілярці свої найщиріші побажання та подарували квіти. Від імені всіх освітян району ветерана педагогічної справи з поважним ювілеєм привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко та голова районного профспілкового комітету працівників освіти Володимир Джумко.

Життя Долини Семенівни досить непросте й насичене подіями. Народилася вона у с.Підліснівка Сумського району. Після закінчення Харківського педагогічного училища почала вчителювати на Київщині. І тут її застала війна. Багато важких випробувань довелося пережити їй в роки окупації, післявоєнного голоду та відбудови країни.

У Малий Вистороп Долина Семенівна потрапила в 60-х роках. Тут вона цілих 48 років пропрацювала вчителем початкових класів сільської школи. Заміж жінці вийти не судилося, тому власних дітей в неї не було. Але дітьми вона вважала всіх своїх учнів, школу – своєю родиною. Своїм вихованцям Долина Семенівна віддавала всю свою любов і турботу, а тому й досі пам’ятає їх імена. Та й випускники Маловисторопської школи пам’ятають свою першу вчительку, згадуючи як вона вчила їх читати, писати і любити рідний край та свою Батьківщину. Тому не дивно, що багато колишніх школярів прийшли привітати ювілярку з її визначним днем народження, даруючи квіти, подарунки, листівки та спогади.

Нині Долина Семенівна Демчук проживає сама. Опікується нею соціальний працівник районного територіального центру. Іноді в гості приїздить племінниця з Києва. Часто навідують працівники сільської ради, з якими жінка ділиться спогадами.