Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla здесь

Жителька села Малий Вистороп Демчук Долина Семенівна 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З цією знаменною подією її прийшло привітати чимало гостей.

Голова Лебединської районної ради Василь Калита і голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич вручили ювілярці квіти та пам’ятний подарунок, побажали міцного здоров’я і щиро подякували за багаторічну сумлінну працю, адже трудового стажу у неї – майже півстоліття!

Долину Семенівну також привітали голова ради Лебединської районної організації ветеранів Сергій Стукошин та сільський голова Микола Ромасенко. Вони також висловили ювілярці свої найщиріші побажання та подарували квіти. Від імені всіх освітян району ветерана педагогічної справи з поважним ювілеєм привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко та голова районного профспілкового комітету працівників освіти Володимир Джумко.

Життя Долини Семенівни досить непросте й насичене подіями. Народилася вона у с.Підліснівка Сумського району. Після закінчення Харківського педагогічного училища почала вчителювати на Київщині. І тут її застала війна. Багато важких випробувань довелося пережити їй в роки окупації, післявоєнного голоду та відбудови країни.

У Малий Вистороп Долина Семенівна потрапила в 60-х роках. Тут вона цілих 48 років пропрацювала вчителем початкових класів сільської школи. Заміж жінці вийти не судилося, тому власних дітей в неї не було. Але дітьми вона вважала всіх своїх учнів, школу – своєю родиною. Своїм вихованцям Долина Семенівна віддавала всю свою любов і турботу, а тому й досі пам’ятає їх імена. Та й випускники Маловисторопської школи пам’ятають свою першу вчительку, згадуючи як вона вчила їх читати, писати і любити рідний край та свою Батьківщину. Тому не дивно, що багато колишніх школярів прийшли привітати ювілярку з її визначним днем народження, даруючи квіти, подарунки, листівки та спогади.

Нині Долина Семенівна Демчук проживає сама. Опікується нею соціальний працівник районного територіального центру. Іноді в гості приїздить племінниця з Києва. Часто навідують працівники сільської ради, з якими жінка ділиться спогадами.