Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного рентген-кабінету, де жителі Лебединщини зможуть пройти якісну рентгенодіагностику.

На захід завітали начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко, голова Лебединської районної ради Василь Калита, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, головний лікар Сумського обласного клінічного онкодиспансеру Володимир Кононихін, депутати районної ради, директор Лебединського медичного училища ім.проф. М.І.Сітенка Олександр Удодік та директор КЗ «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Лебедин"» Віктор Рева.

Сергій Бутенко у своїй промові зазначив, що реформування сучасної української медицини та надання якісного медобслуговування є черговим кроком до європейського суспільства в Україні, тому для всіх жителів Лебединщини поява нового сучасного діагностичного обладнання є значущою подією. Він зауважив, що Лебединська лікарня – одна з кращих у Сумській області в організаційному плані та подякував за ініціативність у розвитку галузі охорони здоров’я головному лікарю Лебединської центральної районної лікарні Владиславу Шепілю та керівництву району – за увагу до медицини.

Голова районної ради Василь Калита від імені всього депутатського корпусу запевнив присутніх, що підтримка галузі охорони здоров’я є одним з пріоритетних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування. Тому й надалі депутати будуть робити все від них залежне, аби розвивати та покращувати матеріально-технічну базу лікарні.

У своїй вітальній промові голова райдержадміністрації Віктор Химич наголосив на тому, що районна влада приділяє особливу і значну увагу медичній галузі, постійно намагаючись зробити її кращою та перспективною. Так у 2016 році в одній з перших тут провели оптимізацію ліжкового фонду, у 2017 – відкрили оновлені фізіотерапевтичне і стоматологічне відділення, придбали 5 нових автомобілів «швидкої допомоги», у 2018 – активно впроваджували заходи енергозбереження та покращення лікувально-діагностичної бази. Щороку на функціонування і розвиток галузі охорони здоров’я з районного бюджету виділяється все більше коштів, лише за останній рік – близько 15 мільйонів гривень. Він також висловив подяку всім, хто вболіває за розвиток медицини в районі, підтримує і допомагає у цьому, особливо земляку, депутату Верховної Ради України Владиславу Бухарєву. Тепер жителі м.Лебедина і Лебединського району матимуть змогу отримувати якісні послуги.

Куратор Лебединського району Володимир Кононихін назвав модернізацію діагностичного обладнання суттєвим внеском у боротьбу з захворюваністю, зокрема онкопатологією, бо з новим рентгенологічним комплексом можна буде більш точно і своєчасно діагностувати різні хвороби. До його слів приєднався і депутат районної ради Сергій Лук’яненко, зазначивши, що в житті людини здоров’я є найціннішим і тепер лебединці матимуть змогу без виїзду у інші райони чи обласний центр отримати актуальні дані про свої захворювання, що дасть змогу вчасно їх вилікувати.

Підсумував урочисту частину заходу головний лікар Лебединської центральної районної лікарні Владислав Шепіль. Він подякував усім, хто приклав і прикладає зусиль разом із медичними працівниками для розвитку і покращення галузі охорони здоров’я та відзначив суттєву допомогу Народного депутата Владислава Бухарєва. Адже саме за його сприяння у 2018 році Урядом були виділені кошти з державного бюджету на придбання сучасного рентген-апарату.

На завершення заходу почесні гості перерізали символічну червону стрічку. Після чого лікар-рентгенолог Володимир Білоконський провів екскурсію по оновленому приміщенню рентгенологічного кабінету та презентував рентген-комплекс.

Подібне обладнання в Сумській області є лише у Сумській обласній клінічній лікарні. Вартість рентгенологічного комплексу – 6,5 мільйонів гривень. Він розрахований на 3 робочі місця, забезпечує високу якість зображення і широкий спектр діагностичних можливостей. Обробка інформації в ньому здійснюється без використання процесів хімічного проявлення рентгенівської плівки і зберігається в цифровому форматі на електронних носіях. Це дозволяє проводити моніторинг змін та динаміки перебігу процесів у організмі хворого і зберігати дані практично на кожного пацієнта, який хоча б один раз пройшов обстеження. До речі обстеження буде проводитися безоплатно.

Новий рентгено-діагностичний комплекс розташовано на першому поверсі терапевтичного корпусу. У приміщенні, де він знаходиться, було зроблено капітальний ремонт та встановлоено все необхідне устаткування. Тому тепер лікарі зможуть виявляти на ранніх стадіях захворювання та попереджувати їх прогресування.