Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

22 березня у залі засідань районної ради пройшла звітно-виборна конференція Лебединської районної організації інвалідів під головуванням Валентини Івашини.

Валентина Вікторівна прозвітувала про свою роботу на посаді голови організації ще з часів її заснування. А засновано районну організацію інвалідів було 18 років тому. З 2001 року зусиллями її членів було проведено чимало змістовних масових заходів для людей з особливими потребами нашого району, взято участь у різноманітних тренінгах та всеукраїнських тематичних конференціях.

Про все це Валентина Івашина розповіла присутнім, підкріплюючи свої слова демонстрацією чисельних грамот, подяк та фотографій. Всі ці матеріали голова організації урочисто передала на зберігання в районний архів.

Заступник голови районної ради Світлана Горошко, яка взяла участь у конференції, подякувала Валентині Вікторівні за плідну роботу, вручила їй Подяку голови Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради, подарувала квіти.

Враховуючи, що Валентина Івашина склала повноваження голови Лебединської районної організації інвалідів, учасники конференції своїм новим керівником обрали Валентину Редько, яка очолювала осередок організації в с. Голубівка.

Новообраний голова подякувала всім присутнім за довіру і висловила сподівання на те, що з допомогою всіх членів організації їй вдасться гідно продовжити благу справу підтримки людей з особливими потребами, що проживають на Лебединщині.