Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Интернет-магазин nachodki.ru

З цією важливою подією його привітали керівник апарату Лебединської райдержадміністрації Тетяна Павлюк, керуюча справами Лебединської районної ради Ганна Полова та голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов. Вони передали ювіляру вітання від керівників району, квіти і подарунок, засвідчили йому глибоку пошану і вдячність за гідно виконаний громадянський обов’язок. Народився Володимир Лисянський в Межирічі, після закінчення школи здобув спеціальність водія, працював в колишньому колгоспі ім.Чапаєва. В 1987 році був призваний на строкову військову службу, потрапив в Афганістан.

Важко уявити, якими невимовно довгими і хвилюючими дні його служби в далекому Афганістані були для його батьків Катерини Василівни та Василя Івановича, старшого брата Юрія та сестри Лариси.

Але вони дочекались Володю, який пройшовши через пекло війни, повернувся до батьківського дому, в рідне село.

Після демобілізації він одружився, разом з дружиною Ніною виховав двох синів, має онука.

Вітаючи ювіляра, гості побажали йому міцного здоров’я на довгі роки, родинного щастя, злагоди і миру, любові від дітей і поваги від односельців.