Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» було започатковано естафету «Позашкільна освіта Сумщини – 49+». Вона активно проходіть у нашому регіоні, записуючи свою історію на сторінках власної книги.

3 квітня на Лебединщині завершився черговий етап естафети. З цієї нагоди в ДП «Лебединське лісове господарство» пройшли урочистості по передачі обласної естафети Липоводолинському району.

Перед святковою лінійкою, на якій вишикувалися шкільні лісництва нашого краю, студенти Лебединського ВПУ лісового господарства та їх наставники з веселою розважальною хвилинкою виступила ведуча, методист районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Інна Голуб.

Учасників обласної естафети привітали голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич. Вони високо оцінили рівень позашкільної освіти району, зазначивши, що майже в усіх районних заходах завжди беруть участь творчі колективи районного Будинку дитячої та юнацької творчості. А досягнення вихованців позашкільного закладу не раз високо оцінювалися на обласному та всеукраїнському рівні.

Почесних гостей та учасників свята вітали кращі вихованці позашкільного закладу: хореографічний колектив «Шарм» (керівник Ю.Трикоз) та вокальний ансамбль «Співограй» (керівник Н.Суховій). «Шарм» - переможець численних обласних та всеукраїнських конкурсів, який готується до участі в міжнародному.

Охочі могли подивитися виставку робіт юних майстрів народних ремесел – вихованців декоративно–ужиткового відділу районного Будинку творчості, яку було облаштовано прямо під відкритим небом. Неабиякі вироби неодноразово відзначалися призами в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, як, наприклад, у Греції та Італії.

Гуртківці вже близько 15 років тісно співпрацюють з ДП «Лебединське лісове господарство». Вони всі разом проводять ряд заходів, які покликані привернути увагу громадськості до збереження і поповнення лісового фонду нашого краю. Одним з таких заходів є щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Як зазначив у своєму виступі директор ДП «Лебединське лісове господарство» Іван Гурін, подібні акції сприяють вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. А результатом роботи шкільних лісництв є чимало молодих посадок лісових культур.

Багато випускників Будинку творчості були учасниками районного об’єднання учнівських лісництв «Лісовичок». Вони приймали участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом», неодноразово ставали призерами обласного зльоту учнівських лісництв та інших еколого-натуралістичних конкурсів, акцій та експедицій.

Чимало звучало й пісень у виконанні вихованців позашкілля Лебединщини.  Так, свої таланти продемонструвала агітбригада Будильського НВК «Паросток», яка цього року перемогла в районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я», а також вихованка вокального колективу «Співограй» Анна Березова, яка стала переможницею обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «художнє виконавство».

Учасників заходу привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Вона вручила сертифікат на отримання естафети очільниці освітньої галузі Липоводолинщини. Перехідний же кубок, книгу відгуків та побажань «Позашкілля Сумщини – 49+», подарунки і сувеніри делегації освітян Липоводолинського району передала делегація Лебединського району у складі начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Дудченко та директора районного Будинку дитячої та юнацької творчості Надії Островерх. Її прийняли: начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Дмитрушко, директор районного Будинку для дітей та юнацтва Світлана Булгакова, директор Берестівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Віктор Гречаник та їхні вихованці.

Урочиста частина заходу продовжилась у лісовому масиві 67 кварталу, поблизу с.Курган. У рамках проведення акції «Майбітнє лісу в твоїх руках» лісівники запропонували кожному зробити свій особистий внесок у поповнення лісового фонду краю. Інструктаж із правил висадки молодняка провів головний лісничій ДП «Лебединське лісове господарство» Анатолій Москаленко. Новими саджанцями сосни звичайної було доповнено ділянку в 1 гектар лісу.