Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до розпорядження голови Лебединської районної ради від 05.04.2019 №9 25 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять шоста сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".
  3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, перший заступника голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації, депутати обласної ради, закріплені за Лебединським районом.

 

   

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко побажала призовникам успішної служби в Збройних силах України

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил…

Учасника бойових дій Володимира Згоду привітали з ювілеєм

Днями виповнилося 55 років жителю Малого Висторопа Володимиру Згоді, який є учасником бойових дій на…

Виїзний прийом громадян у Будильській та Московськобобрицькій сільських радах

16 квітня голова районної ради Василь Калита провів виїзний особистий прийом громадян у Будильській…

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської місько…

Лебединщина взяла участь в обласній естафеті «Позашкілля Сумщини – 49+»

Цього року обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у рамках обласного с…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Вже півроку в місті Лебедин діє комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської міської ради. З метою забезпечення права сільських дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття загальної середньої освіти з районного бюджету міському бюджету для фінансування інклюзивно-ресурсного центру було виділено субвенцію в розмірі 50 тисяч гривень. В даний час в центрі навчається 20 дітей з сіл району. Їм надаються психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги та забезпечується кваліфікований супровід. Для батьків послуги центру є абсолютно безкоштовними.

Колектив центру складається із 8 досвідчених, кваліфікованих працівників, який очолює віддана своїй справі – директор Олена Літковець. Вчителі з турботою, теплотою та любов’ю займаються з дітьми, індивідуальний підхід знаходять до кожного. Всього в центрі обслуговується 45 дітей з Лебедина та району. Займаються вони у звичайних класах і додатково відвідують заняття в інклюзивному центрі, де із ними працюють за сучасними методиками й індивідуальними програмами. Для ефективного навчання і виховання в центрі створені сучасні, комфортні кімнати. Основна – ресурсна. Вона поділена на три зони – навчальну, ігрову і соціально-побутову. Тут проходять корекційно-розвиткові заняття. Вони допомагають виправити вади мислення і мовлення. З дітьми працюють практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог.

Для занять створене максимально сприятливе середовище для розвитку дитини та її потенціалу. Тут є всі необхідні дидактичні матеріали, розвиваючі ігри і комп’ютерна техніка. Крім розвиваючих, дітям проводять заняття для соціалізації. Для цього у кімнаті облаштована справжня кухня. Тут є усі необхідні столові прибори, посуд. Надалі плануються придбати інші необхідні побутові речі – праска, холодильних, піч.

– Діти можуть застосувати ті навички, які у них уже є, а також навчатися новому, – пояснює директор Олена Василівна. – Коли ми вчимо дітей сервірувати стіл, відбувається не лише процес соціалізації, а й розвиток логіки – тобто на скількох персон ми сьогодні накриваємо, чи всім вистачає приборів, що потрібно прибрати, а що потрібно поставити. Деякі діти не знають, що таке мікрохвильова піч. Тут вони мають змогу навчитися нею користуватися. Ми допомагаємо дітям з особливими потребами бути соціально-адаптованими.

За півроку роботи центру – результатами таких занять задоволені діти, і їхні батьки. Постійно надається консультація батькам, позитивна мотивація щодо занять з дітьми вдома. За статистикою, наголошують педагоги, після кількох років навчання за інклюзивною програмою діти повністю переходять до звичайних класів і цілком готові до дорослого життя.

Одним із показників зрілості і вихованості суспільства є уважність до людей з особливими потребами, і в першу чергу – до дітей. Адже здоров’я дитини – це її щастя, добробут сім’ї, родини. В Лебедині ми бачимо гарний приклад того, як має розвиватися інклюзивна освіта. За рік-два навчання в інклюзивно-ресурсному центрі діти адаптуються до суспільства і вже не відчуватимуть себе обмеженими у певних напрямках діяльності. Тому, якщо така підтримка з боку держави продовжуватиметься і надалі, наше суспільство стане здоровішим і фізично, і морально.