Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич відвідали з робочим візитом Лебединську центральну районну лікарню ім. лікаря Зільберника.

Метою візиту був контроль за станом виконання ремонтних робіт, які відбуваються у відділеннях закладу. Наразі тут проводиться заміна дверей у кабінети, облаштовуються кімнати особистої гігієни, фарбуються стелі та стіни. Задля комфорту медичного персоналу та пацієнтів було проведено вдосконалення сантехнічного обладнання та системи опалення в деяких кабінетах.

Заступник головного лікаря Олег Завора зауважив, що наразі тривають внутрішні ремонтні роботи лише в окремих приміщеннях. Адже ні фізично, ні фінансово неможливо одразу відремонтувати всю будівлю лікарні. Проте, заступник головного лікаря зазначив, що за останні 2–3 роки ремонтні роботи інтенсифікувалися і провелася модернізація деяких кабінетів, в яких не було ремонту близько 20 років.

Він подякував керівникам району за підтримку в проведенні ремонтних робіт та провів невелику екскурсію по вже відремонтованим приміщенням лікарні.