Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

У переддень Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня у с.Василівка за сприяння сектору молоді та спорту райдержадміністрації та районної ДЮСШ відбулися фінальні змагання за Кубок Лебединського району з міні-футболу.

За звання кращої футбольної команди району змагалися юні спортсмени з 4 загальноосвітніх закладів: Василівської і Михайлівської ЗОШ та Павленківського і Будильського НВК. Розпочалося спортивне свято урочистою частиною, у якій взяли участь керівники району, депутати, громадськість села. Учасників змагань привітали голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич. Вони наголосили на тому, що розвиток спорту на Лебединщині для районної влади є одним з пріоритетних напрямків, адже для сучасної молоді особливо важливо виховувати в собі силу волі, здоровий дух та реалізовувати активне дозвілля.

Питанням розвитку спорту у своєму виборчому регіоні переймається і депутат Верховної Ради України Владислав Бухарєв. Завдяки його підтримці у 8 сільських радах Лебединського району було побудовано сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям. Такі майданчики створюють нові можливості для розвитку спорту у сільській громаді.

До вітальних слів долучилися також депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв і Сумський міський голова Олександр Лисенко. Вони наголосили на тому, що футбол є не тільки видовищною грою, а й неабияким засобом фізичного розвитку підростаючого покоління та виховання в нього командного духу.

Привітала учасників змагань та гостей заходу і сільський голова Антоніна Клюс. Вона зазначила, що відтоді як у минулому році у Василівці з’явився новий спортивний євро-майданчик, тут стало проводити свій вільний час дуже багато жителів села. Оскільки майданчик розташований в самому центрі біля школи, сюди часто збираються позайматися спортом не лише діти, а й дорослі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих захисників Вітчизни. Було покладено квіти до братської могили загиблих воїнів Другої світової війни, до пам’ятника Герою Радянського Союзу Мусію Усику та меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Миколі Морозову.

Під звуки Державного Гімну ведуча Марина Зініна оголосила про відкриття футбольних змагань. Шляхом жеребкування команди були розділені на дві групи, змагання в яких пройшли по коловій системі. Після групових змагань відбулись стикові матчі за 1-2 та 3-4 місця. Ігри були захоплюючими, напруженими, справжньою боротьбою.

У результаті місця розподілились наступним чином: 4 місце – команда Будильського НВК, 3 місце – команда Василівської ЗОШ, 2 місце – команда Павленківського НВК і володарем Кубку Лебединського району з міні-футболу стала команда Михайлівської ЗОШ.

Окрім командних, були також визначені особисті нагороди. Кращим гравцем визнано Михайла Подмазку (Михайлівська ЗОШ), кращим воротарем – Олександра Парфила (Василівська ЗОШ), кращим бомбардиром – Владислава Павленка (Павленківський НВК).

Право вручити нагороди надали народному депутату Владиславу Бухарєву. Він висловив подяку і задоволення від фінальних ігор та побажав майбутнім зіркам футболу чемпіонського здоров’я. Всі переможці і призери змагань отримали медалі та грамоти від організаторів, а від обласного депутата Магомеда Галаєва – заохочувальні грошові призи.

Протягом змагань гарний настрій вболівальникам та моральну підтримку учасникам створювали учні Василівської школи і учасники хореографічного колективу "Шарм" районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Трикоз).