Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

8 травня у Лебединському районі за сприяння відділу культури і туризму райдержадміністрації відбувся традиційний автопробіг до Дня перемоги над нацизмом.

У акції взяли участь голова районної ради Василь Калита та голова райдержадміністрації Віктор Химич. Стартувала колона автотранспорту від Меморіалу Слави у м.Лебедин. Учасники автопробігу поклали квіти до вічного вогню, вшанувавши пам’ять тисяч фронтовиків, котрі загинули, визволяючи наш край та Україну від нацистів.

Далі маршрут проліг через села району: Курган, Олександрівку, Грунь, Катеринівку та Гринцеве. У всіх місцях, по яким пролягав шлях автопробігу пройшли урочисті мітинги за участі представників органів місцевого самоврядування, сільських громад та школярів. У своїх зверненнях до присутніх керівники району говорили про місце і роль українського народу в перемозі над загарбниками та наголошували на важливості патріотичного виховання молодого покоління.

Пам’ять полеглих у боях за перемогу вшанували хвилинами мовчання. Незважаючи на дощ, присутніх на мітингах було чимало. Глядачі почули старі фронтові та сучасні українські пісні у виконанні народного вокального колективу «Лебедія» районного будинку культури.

Урочистості на честь цієї знаменної дати вшанують ветеранів, навчать співвітчизників цінувати величний подвиг своїх пращурів, які ціною власного життя подарували нам мирне чисте небо і щасливе майбутнє.