Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla здесь

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травня відсвяткував свій 50-річний ювілей.

Окрім членів родини, друзів, знайомих та односельців шанованого ювіляра також привітали голова Лебединської районної ради Василь Калита і голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич. Вони подякували воїну-інтернаціоналісту за мужність та вірність військовій присязі, вручили йому квіти та пам’ятний подарунок.

Від імені всіх колишніх бойових побратимів Миколу Тихоновича привітав голова районної громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов. Також до вітань долучився Ворожбянський сільський голова Сергій Бойко.

У ті вже далекі 80-ті роки минулого століття молодим 18-річним хлопцем Микола Міняйло служив з 1988 по 1989 рік зв’язківцем у роті забезпечення в м. Кабул. Після виведення обмеженого контингенту радянських військ із Республіки Афганістан продовжив військову службу в м. Кандалакша Мурманської області. Більшу частину життя працював водієм, тому любить техніку і добре вміє з нею поводитися.

Зараз у Миколи Тихоновича дружня родина, берегинею якої є дружина Людмила Анатоліївна. Разом вони народили й виховали двох доньок – Світлану й Анну. А нині – в очікуванні онучат.

Низький Вам уклін, Миколо Тихоновичу, здоров’я та сімейного затишку.