Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 липня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять п’ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за перше півріччя 2020 року.
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік».

На сесію запрошуються: т.в.о. голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…

Представники Лебединської громади зустрілися з народним депутатом Миколою Задорожнім з приводу приєднання Лебединського району до Охтирського

8 червня з робочою поїздкою до Лебедина прибув народний депутат України по виборчому округу № 162 Ми…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначається День села. Взяти участь в урочистостях збирається чимало люду не лише з Голубівки, а й, навіть, з обласного центру! Цього разу на свято завітали почесні гості: голова Лебединської районної ради Василь Калита, голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич та депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв.

Святкування почалося з богослужіння у Свято-Миколаївській церкві. Її настоятель отець Олексій привітав мирян з великим релігійним святом, благословив на добрі діла та окропив святою водою. Після богослужіння усі присутні урочистою ходою обійшли довкола церкви та рушили центральною вулицею села до будинку культури.

Тут на гостей та учасників свята чекав сюрприз у вигляді параду техніки місцевого аграрного підприємства СТОВ ім.Шевченка. Перед глядачами проїхав майже весь автопарк товариства, по святковому прикрашений різнокольоровими повітряними кульками та стрічками. Велика кількість сучасних тракторів, комбайнів, сівалок, косарок та інших сільськогосподарських машин свідчить про те, що керівництво СТОВ ім.Шевченка націлене на перспективний розвиток і підтримку лідируючих конкурентоспроможних позицій на аграрному ринку та орієнтується на передові технології виробництва.

Святковий концерт планувалося провести на відкритому повітрі, але планам завадив дощ. Тому урочистості пройшли у сільському будинку культури, де, незважаючи на негоду, панувала справжня святкова атмосфера.

За традицією очільників району голубівчани зустріли запашним короваєм. В свою чергу почесні гості привітали жителів Голубівки з Днем села, побажали присутнім усіляких гараздів та вручили грамоти кращим місцевим трударям.

Окремі слова вдячності були висловлені керівнику СТОВ ім.Шевченка, депутату районної ради, Миколі Зимогляду. Адже саме завдяки його вмілому продовженню справи свого колишнього наставника, керівника, директора підприємства, Героя Соціалістичної Праці, заслуженого працівника сільського господарства, Івана Максимовича Остапенка, сільська рада завжди має надійного помічника у всіх питаннях життєдіяльності громади. Будучи одним з лідерів серед аграрних виробників району, господарство завжди допомагає покращувати благоустрій населених пунктів сільської ради, дбає про ремонт доріг, утримання соціальних і комунальних об’єктів, будівництво та відновлення пам’ятників... В свою чергу Микола Миколайович поздоровив жителів Голубівки з Днем села та подякував усім трударям за згуртовану працю на благо рідного краю.

Односельців зі святом привітав і сільський голова Борис Редько. Зокрема він торкнувся історії села, наголосивши, що цьогоріч Голубівці виповнилося 337 років. Також він закликав вшанувати хвилиною мовчання всіх земляків, які віддали життя за рідний край. Школярі поклали квіти до пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни та Івану Максимовичу Остапенку.

Гості свята також прибули на День села не з пустими руками. Так директор Штепівського ССТ Світлана Тонкошкур передала від депутата обласної ради Магомеда Галаєва феєрверк, що вже став традиційним для Голубівки. А сільський голова сусідньої Сули Іван Крючков подарував голубівській громаді чудові ікони.

Концертна програма від аматорів районного і сільського будинків культури цього року була досить різноманітною і насиченою. Милозвучні українські пісні, запальні хореографічні постановки та дотепні гумористичні номери не раз зривали гучні овації глядацької аудиторії. А після урочистого концерту на сельчан чекали смачне частування стравами національної української кухні, виступ вокально-інструментального гурту «Комільфо» з м.Суми, дискотека для молоді, веселощі та забави для дітвори. Все це також подарувало односельцям базове господарство – СТОВ ім.Шевченка. А завершилося святкування вже надвечір яскравим феєрверком та цілою купою позитивних емоцій.