Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Особистий прийом громадян головою районної ради у Голубівці та Штепівці

11 червня голова районної ради Василь Калита провів особистий виїзний прийом громадян у Голубівській…

2 депутатські запити та 9 інших питань розглянули депутати Лебединської районної ради на черговій сесії

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під голо…

Розпочався районний відбірковий етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!»

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в…

У Голубівці відсвяткували День села

За доброю традицією вже котрий рік поспіль в селі Голубівка на свято Миколая, 22 травня, відзначаєть…

Славний ювілей ветерана

Учасник бойових дій у Республіці Афганістан мешканець села Ворожба Микола Тихонович Міняйло 19 травн…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в Лебединському районі розпочав ся районний відбірковий етап.

Ініціатором проведення фестивалю є управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Захід присвячено 30-й річниці незалежності України і має на меті виховання поваги та любові до рідного краю, популяризацію мистецьких надбань, сприяння відродженню традиційної народної творчості, національно-культурних традицій, художніх промислів і ремесел, а також залучення широких верств населення до розвитку аматорської народної творчості.

Перший відбірковий етап мистецького фестивалю відбувся в с.Василівка, зібравши аматорів культури Василівської, Гринцівської та Катеринівської сільських рад. З відкриттям фестивалю учасників та гостей заходу привітали голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз, Гринцівський сільський голова Віктор Дикий, Катеринівський сільський голова Тетяна Кириченко та Василівський сільський голова Антоніна Клюс. Вони наголосили на важливості розвитку і примноження культурно-мистецьких традицій краю та обміну досвідом між колегами.

Концертна програма заходу була дуже різноманітною. У виконанні солістів і вокальних колективів сільських закладів культури звучали українські пісні та декламувалася поезія. Зокрема, не залишили нікого байдужими вірш «Лист матері» Світлани Горобець та гумореска «Кумів моціон» у виконанні Надії Заїки із с.Василівка. Сподобався публіці також вокальний дует Миколи Індика і Сергія Нємцева з с.Катеринівка, а також аматорів культури з Гринцевого.

Присутні також могли помилуватися виставкою робіт декоративно-ужиткового мистецтва громад, що брали участь у фестивалі. Зокрема найбільше були представлені вишивки народних майстринь Лебединщини.