Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

23 травня у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний край!» в Лебединському районі розпочав ся районний відбірковий етап.

Ініціатором проведення фестивалю є управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Захід присвячено 30-й річниці незалежності України і має на меті виховання поваги та любові до рідного краю, популяризацію мистецьких надбань, сприяння відродженню традиційної народної творчості, національно-культурних традицій, художніх промислів і ремесел, а також залучення широких верств населення до розвитку аматорської народної творчості.

Перший відбірковий етап мистецького фестивалю відбувся в с.Василівка, зібравши аматорів культури Василівської, Гринцівської та Катеринівської сільських рад. З відкриттям фестивалю учасників та гостей заходу привітали голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз, Гринцівський сільський голова Віктор Дикий, Катеринівський сільський голова Тетяна Кириченко та Василівський сільський голова Антоніна Клюс. Вони наголосили на важливості розвитку і примноження культурно-мистецьких традицій краю та обміну досвідом між колегами.

Концертна програма заходу була дуже різноманітною. У виконанні солістів і вокальних колективів сільських закладів культури звучали українські пісні та декламувалася поезія. Зокрема, не залишили нікого байдужими вірш «Лист матері» Світлани Горобець та гумореска «Кумів моціон» у виконанні Надії Заїки із с.Василівка. Сподобався публіці також вокальний дует Миколи Індика і Сергія Нємцева з с.Катеринівка, а також аматорів культури з Гринцевого.

Присутні також могли помилуватися виставкою робіт декоративно-ужиткового мистецтва громад, що брали участь у фестивалі. Зокрема найбільше були представлені вишивки народних майстринь Лебединщини.