Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…

Представники Лебединської громади зустрілися з народним депутатом Миколою Задорожнім з приводу приєднання Лебединського району до Охтирського

8 червня з робочою поїздкою до Лебедина прибув народний депутат України по виборчому округу № 162 Ми…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

У роботі чергової двадцять сьомої сесії Лебединської районної ради, яка відбулося 30 травня під головуванням Василя Калити, взяли участь 19 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Лихина, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ, представники місцевих засобів масової інформації та представник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Олена Вакуленко.

До порядку денного пленарного засідання було включено 11 питань, в тому числі два депутатські запити.

Депутат Віталій Волощук вніс депутатський запит до керівників Лебединського відділення поліції та Роменської місцевої прокуратури про вжиття заходів до ТОВ «Полтавамолпрод» щодо повернення 32-ом жителям Межиріча заборгованості в сумі 41221 гривня за здане ними коров’яче молоко за період з 27 жовтня 2018 року по 20 листопада 2018 року та притягнення до відповідальності осіб, з вини яких селянам нанесені матеріальні збитки.

Депутатський запит Сергія Лук’яненка також був спрямований до керівників Лебединського відділення поліції та Роменської місцевої прокуратури і стосувався надання інформації про вжиті заходи реагування на факти підпалів майна родини міського голови Лебедина Олександра Бакликова, зокрема, чи були опитані особи, імена та по батькові яких він назвав в соціальній мережі, та чи встановлена їхня причетність до скоєння цих злочинів.

Після розгляду депутатських запитів депутатами були прийняті рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки та до рішення районної ради від 20.12.2018 року «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».

У зв’язку з процесами реформування галузі охорони здоров’я багато питань виникло у депутатів до головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім. лікаря К.О.Зільберника» Владислава Шепіля при розгляді його звіту та до Олени Вакуленко – начальника інформаційно-аналітичного центру медичної статистики управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації після її виступу на засіданні. Депутати висловлювали стурбованість подальшою долею Лебединської ЦРЛ, перспективами функціонування її відділень та сільських медичних закладів.

Оскільки на минулій сесії депутати не дійшли згоди щодо обрання представників від Лебединського району до складу госпітальної ради Сумського госпітального округу, до якого входить район, це питання було повторно внесено на сесію і за пропозицією голови Лебединської районної державної адміністрації Віктора Химича такими представниками були обрані голова районної ради Василь Калита та головний лікар КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім. лікаря К.О.Зільберника» Владислав Шепіль.

За результатами голосування за рішення про припинення юридичної особи «Червленівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області», в якому в поточному навчальному році навчається 6 учнів та налічується 9 дітей в дошкільному закладі, а в 2019-2020 навчальному році учнівський контингент складатиме лише 2 учні третього класу та 5 дітей в ДНЗ, рішення не було прийнято.

Не набрало необхідної кількості голосів депутатів і також залишилося неприйнятим і рішення про припинення юридичної особи «Курганський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області», в якому зараз налічується 5 учнів та 5 дітей в ДНЗ, а в наступному навчальному році учнівський контингент складатиме лише 2 учні та 4 дитини в ДНЗ.

Також на пленарному засіданні були розглянуті та прийняті відповідні рішення з питань про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, про внесення змін до рішення районної ради від 05.04.2017 року «Про затвердження списку присяжних Лебединського районного суду Сумської області» та про надання дозволу на передачу майна.