Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

День села відсвяткували у Пристайловому

14 вересня відсвяткували День села у Пристайловому. Свято розпочалося з театралізованого дійства від…

Фестивальний сезон продовжується!

В рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю до тебе, рідний краю!», який присвячено 3…

З добром у серці

11 вересня відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з районною громадською організаціє…

Прийом громадян у Павленковому та Підопригорах

10 вересня голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Павленківській та П…

День села в Червленому

На минулих вихідних жителі і гості Червленого зібралися разом, щоб відсвяткувати черговий рік поспіл…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Напередодні Дня державної служби України, що традиційно відзначається 23 червня, у актовій залі Лебединської районної державної адміністрації відбулися урочистості для працівників органів виконавчої влади району.

З професійним святом всіх присутніх привітали голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич та голова профспілки працівників державних установ району Микола Падалка.

Керівники району подякували всім державним службовцям за щоденну, наполегливу працю, професіоналізм, самовіддачу, сумлінне та відповідальне ставлення до своєї справи. За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району керівники вручили кращим працівникам почесні грамоти.

Святкову концертну програму подарували працівники районного та сільських будинків культури. Присутні мали змогу насолодитися чудовими художніми номерами у виконанні Сергія Касьянова, Любові Лєгун, Марини Зініної, Миколи Корсуна, Катерини Волкової, Валентина Масюка, творчого дуету «Міра» (Ірина Балаба, Микола Холодяй) районного будинку культури, учасниці вокального гуртка Анжели Муміджанової, вокального дуету Лариси Хуторної і Ольги Приходько Ворожбянського будинку культури, а також консультанта голови районної ради Руслана Тертишного, який вперше презентував публіці одну зі своїх нових авторських пісень. Неабияк розважили глядачів запальними танцями народний аматорський ансамбль бального танцю «Грація», керівник Марія Буркотенко та хореографічний колектив «Шарм» районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Юлія Трикоз.