Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

На черговій сесії районної ради депутати прийняли рішення з 10 питань

6 травня відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання чергової 33 сесії Лебед…

Відкрите звернення Української асоціації районних та обласних рад до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

У 2014 році в Україні стартувала реформа децентралізації, головною метою якої було підвищення рівня…

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Че…

Постійною комісією районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном було погоджено пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету

23 квітня відбулося засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань бюджету, планува…

З Великоднем!

Шановні жителі Лебединщини! У неділю, 19 квітня ми разом з усім православним світом відзначаємо на…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

28 червня у с.Михайлівка Лебединського району відбулося театралізоване, спортивно-оздоровче, культурно-мистецьке свято «Козацькі розваги».

«Козацькі розваги» є своєрідною візитною карткою Лебединського району, адже започатковане саме тут 18 років тому, проводиться щорічно, традиційно у Михайлівці, традиційно до Дня Конституції України та Дня молоді. Саме на цьому святі можна побачити і пройнятися кращими давніми українськими традиціями, на собі відчути дух козацької доби.

За сценарієм захід починається з зустрічі почесних гостей свята за мостом села, де їм підносять духмяний коровай, як символ гостинності й достатку, а районований отаман у супроводі районного козачого гурту запрошує їх до участі у заході. Цього року чимало гостей з’їхалось на свято: керівники району, обласні депутати, кандидати у депутати Верховної Ради України.

З року в рік основні козацькі гуляння проходять на спортивному полі села. Традиційний сценарій має і урочиста частина. Навколо сцени розміщуються сільські козачі гурти. Під звуки Козацького Гімну всі стоять струнко, вносять ікону Покрови (покровительки всіх козаків). Ведуча Марина Зініна називає козацькі гурти, які цьогоріч беруть участь у «Козацьких розвагах»: Підопригорівсько-Катеринівсько-Пристайлівський, Михайлівський, Штепівський, Рябушківський, Межиріцький, Червленівський, Висторопсько – Гарбузівський, Будильсько-Боровеньківський, Ворожбянський. Не один рік вже поєднує дружба і співпраця Лебединський район із військовими 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади. Кілька останніх років окремі військові формування бригади мали місце постійної дислокації на території району. Районна влада здійснює шефську опіку над військовими. Цьогоріч виявили бажання позмагатися у силі, спритності, витривалості з вже «бувалими» козацькими гуртами й наші захисники.

Учасників заходу та гостей Лебединщини з Днем Конституції України, михайлівчан – з Днем села, який вони відзначають у цей день, привітав голова райдержадміністрації Віктор Химич. Він відзначив важливість проведення подібних заходів, адже вони мають велике значення не лише у збереженні історії народу та давніх українських традицій, а й сприяють патріотичному вихованню молоді. Зі святами поздоровив усіх голова районної ради Василь Калита та наголосив на необхідності й важливості відродження, збереження та примноження славних козацьких традицій. За високі досягнення у роботі, з нагоди Дня села керівники району вручили почесні грамоти передовикам місцевого аграрного підприємства.

Щирі й теплі слова вітань адресував односельцям Михайлівський сільський голова Володимир Білик та також нагородив почесними грамотами кращих трудівників села.

Щедрим на вітання від почесних гостей свята виявився цей рік для лебединів. Лунали вони від депутатів Сумської обласної ради Магомеда Галаєва і Валерія Чалого. Магомед Галаєв часто відвідує Лебединський район, не пропускає жодного масштабного районного заходу. А от Валерій Чалий вітав зі сцени жителів району вперше. Депутати побажали перемоги у змаганнях усім козацьким гуртам, а гостям свята – гарного відпочинку і позитивних емоцій.

Передав вітання Лебединщині від «Студії «Квартал-95» Микола Задорожний.

Далі за старовинним козацьким звичаєм перед початком змагань кожен курінний отаман повинен був пройти традиційний ритуал - поцілувати святу ікону Покрови, козацький прапор, Державний Прапор України, отримати дозвіл і благословення на участь у іграх, змаганнях у головного районованого отамана та прийняти козацьку присягу.

Всі присутні стали свідками театралізованого дійства, поринули у часи козацької минувшини, відчули себе нащадками славного козацького роду.

Урочиста частина продовжилась насиченою конкурсною програмою. Саме вона створює основний настрій її учасникам та усім присутнім. Проводиться огляд-презентація козацьких куренів. За звання найкращого конкурують між собою козацькі гурти. Усюди лунають музики, звучать українські пісні, гумор, веселощі, кожен гурт по-своєму гостинно манить, запрошує до себе почесних гостей і всіх охочих. Частують варениками, узваром, козацьким кулішем, юшкою, пиріжками, пампушками, овочами та фруктами… Всього не перелічити. Курені прикрашені старовинними рушниками, іконами, домотканними доріжками тощо. Журі у складі фахівців районного будинку культури на чолі з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганною Богомаз визначало кращих у номінаціях: курінь, козацька пісня, найсмачніші козацькі страви. Активно допомагали працівникам культури у цьому перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та заступник голови районної ради Світлана Горошко.

Продовжували створювати святковий настрій на центральній сцені виступи солістів та вокальних колективів сільських рад. Поряд для малечі працювали дитячі атракціони і забавки.

Яскравих вражень додали спортивні розваги та конкурси. Найсильніші та найспритніші змагались у: «петушиних боях»; кантуванні колеса; перетягуванні линви; перевезенні дівок на возі; підніманні гирі та т.ін.

Програма свята принесла усім присутнім задоволення та гарний настрій.

Свято вдалось на славу! Його організатори, якими вже 18 років поспіль виступають відділ культури і туризму та сектор молоді і спорту райдержадміністрації, за допомогою районного будинку дитячої та юнацької творчості та районної ДЮСШ, при підтримці ТДВ Племзавод «Михайлівка» (Микола Зеленський).

Як показали змагання, всі учасники знають, пам`ятають і свято бережуть славну історію війська запорізького, відроджують та плекають у своїй душі нескорений та непоборний козачий дух.