Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
nachodki.ru интернет-магазин

Усі села нашого району мають традицію святкувати День села, приурочений до певних визначних дат. 12 липня вся православна громада відзначає день святих апостолів Петра й Павла і саме цю дату обрала для себе Штепівська громада для святкування свого найбільшого свята.

З нагоди Дня села в центрі Штепівки було проведено чудову концертну програму, запрошено чимало гостей та організовано частування і народні гуляння.

Почесними гостями свята стали голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич. Очільники району привітали присутніх з Днем села, побажали штепівській громаді всіляких гараздів і вручили грамоти кращим трударям.

Також на святкування прибула помічник депутата обласної ради Магомеда Галаєва Світлана Тонкошкур. Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради та від себе особисто вона висловила найкращі побажання штепівчанам і гостям заходу, а також передала подарунок – святковий феєрверк.

Численні вітання і поздоровлення органічно перепліталися з концертними номерами, які підготували аматори місцевої самодіяльності. Веселі українські пісні, запальні танці та дотепний гумор не дали нудьгувати нікому з присутніх.

Але не лише цікавим сценічним дійством відзначився День села у Штепівці. Довкола сільського будинку культури відбувалися народні гуляння, проводилися розваги для дітей, а також безкоштовне частування всіх бажаючих смачною польовою кашею. Крім того, велася жвава торгівля різноманітними смаколиками і сувенірами.

Свято тривало до самого вечора, а його кульмінацією став чудовий феєрверк, який різнобарвно розквітнув у вечірньому небі і подарував усім присутнім неабияке естетичне задоволення.