Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

З двадцять восьмою річницею Незалежності!

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України 21 серпня в районному будинку культури відбув…

Депутати обговорили стан та перспективи реформування Лебединської центральної районної лікарні

25 липня на спільному засіданні постійних комісій Лебединської районної ради депутатами була підтрим…

У Ворожбі відзначили День села

Теплого суботнього вечора жителі та гості с.Ворожба зібралися разом на сільському стадіоні, щоб відз…

Московський Бобрик відзначив своє найголовніше свято

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзнач…

День села відсвяткували в Калюжному

Жителі та гості с. Калюжне 17 серпня біля сільського будинку культури урочисто й весело відзначили Д…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Перед пленарним засіданням двадцять восьмої сесії Лебединської районної ради сьомого скликання під головуванням Миколи Індика відбулося спільне засідання постійних комісій, на якому депутатами були попередньо розглянуті питання, які внесені до порядку денного сесії. В засіданні взяли участь голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, начальник фінансового управління Тетяна Лапоног, начальник відділу освіти Людмила Дудченко, начальник управління соціального захисту населення Тамара Об’єщик та інші.

На засіданні при опрацюванні питань відбувся конструктивний діалог між депутатами та представниками владних структур, внесені конкретні пропозиції.

Зокрема, при розгляді пропозицій щодо внесення змін до програми економічного та соціального розвитку району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки та змін до районного бюджету на 2019 рік голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою Микола Індик запропонував керівникам району попрацювати з платниками податків – аграріями на предмет сплати податків в найкоротші терміни, а не в кінці року. Це дасть змогу вирішити питання про виділення з районного бюджету коштів на виконання депутатами депутатських повноважень, як це було зроблено останні три роки.

Микола Індик та Ігор Головко також запропонували провести в Лебединській центральній районній лікарні виїзне розширене засідання комісії, на якому заслухати головного лікаря Владислава Шепіля про стан та перспективи реформування медичної галузі в районі. Голова районної державної адміністрації Віктор Химич, поділяючи турботу депутатів щодо подальшого функціонування вторинної ланки медицини, наголосив, що це питання перебуває на постійному контролі райдержадміністрації. В червні на апаратній нараді при голові районної державної адміністрації було заслухано головного лікаря Лебединської центральної районної лікарні Владислава Шепіля з цього питання і дано йому низку конкретних доручень, зокрема, щодо проведення розрахунку можливої фінансової незабезпеченості лікарні.

За результатами роботи постійних комісій було опрацьовано та погоджено проекти рішень з усіх 14 питань порядку денного та рекомендовано їх до розгляду на пленарному засіданні сесії.