Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 19 грудня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять перша сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 "Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік".
  3. Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік.
  4. Звіт голови районної ради про свою діяльність за рік за період з 9 листопада 2018 року.
  5. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Особистий виїзний прийом громадян головою районної ради у Калюжному та Рябушках

11 грудня голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у селах Калюжне та Ряб…

Посадові особи місцевого самоврядування Лебединщини відзначили професійне свято

5 грудня відбулися урочистості з нагоди наступаючого Дня місцевого самоврядування. В ньому взяли уча…

На захисті незалежності та суверенітету України!

4 грудня у переддень Дня Збройних Сил України керівники району й міста привітали військових Лебединс…

На Лебединщині відзначили Міжнародний день людей з особливими потребами

Лебединський район вкотре підтримує ініціативу відзначення Міжнародного дня людей з особливими потре…

Ріка добра з джерелець милосердя

Щороку – переважно у переддень або саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, вся світо…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області»

  • Повна назва документу державного планування

«Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області».

Стислий виклад змісту:

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
nachodki.ru интернет-магазин

25 липня під головуванням Василя Калити відбулася пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії Лебединської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 20 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, начальник Лебединського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитро Отставних, керівники підприємств, установ та організацій, представники місцевих засобів масової інформації.

На початку засідання присутні за пропозицією голови районної ради Василя Калити хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих на Сході України за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Першим депутати розглянули та підтримали депутатський запит Віталія Волощука до начальника Лебединського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитра Отставних про проведення перевірки по письмових заявах 29 громадян – власників земельних паїв, які орендує CТОВ «Хлібороб» на території Кам’янської сільської ради, про те, що їхні земельні ділянки (сіножаті) розорані і використовуються не за призначенням.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови Лебединської районної державної адміністрації Віктора Химича про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень, інформацію заступника керівника Роменської місцевої прокуратури Юрія Лук’яненка про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, інформацію начальника відділу агропромислового розвитку Лебединської районної державної адміністрації Бориса Лубенського про хід виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Лебединського району на період до 2020 року.

Також було затверджено звіт про виконання районного бюджету Лебединського району за І півріччя 2019 року та внесені зміни до районного бюджету Лебединського району на 2019 рік, до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки та до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, прийняті рішення з питань «Про припинення юридичної особи «Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» шляхом її перетворення у Василівський ліцей», «Про припинення юридичної особи «Червленівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області», «Про припинення юридичної особи «Курганський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області», «Про припинення юридичної особи «Комунальне підприємство «Центр реєстрації майнових прав» Лебединської районної ради шляхом ліквідації», «Про припинення діяльності комісії з питань поновлення прав реабілітованих» та інші. Всього було розглянуто і прийнято рішення з 15 питань, з них з 12 – одноголосно.