Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

День села відсвяткували у Пристайловому

14 вересня відсвяткували День села у Пристайловому. Свято розпочалося з театралізованого дійства від…

Фестивальний сезон продовжується!

В рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю до тебе, рідний краю!», який присвячено 3…

З добром у серці

11 вересня відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з районною громадською організаціє…

Прийом громадян у Павленковому та Підопригорах

10 вересня голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Павленківській та П…

День села в Червленому

На минулих вихідних жителі і гості Червленого зібралися разом, щоб відсвяткувати черговий рік поспіл…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Напередодні 28-й річниці Незалежності України 17 серпня весело, радісно і по-родинному тепло відзначили День села у Московському Бобрику. Щоб долучитися до святкування, до сільської ради зійшлося чимало місцевих жителів і гостей.

Сільський голова Олександр Дубровін відкрив свято своєю промовою, в якій привітав усіх присутніх з Днем села, побажав усім міцного здоров’я, радості, добробуту, миру та злагоди.

Серед гостей свята були голова Лебединської районної ради Василь Калита і перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина, які теж приєдналися до найкращих побажань. Вони привітали жителів Московського Бобрика з найголовнішим святом села та вручили грамоти кращим місцевим працівникам від імені районної ради та райдержадміністрації.

Впродовж свята було згадано майже всі категорії жителів села. І всім було підготовано щось особливе: кому було присвячено задушевну пісню, кому запальний танок, а кому й пам’ятні подарунки. Не оминули увагою і тих, хто зі зброєю в руках боронили свободу рідної землі та віддали за неї власні життя. На їх честь присутні схилилися у хвилині мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Чудовий концерт до Дня рідного села підготували аматори сцени сільського будинку культури, вокальний колектив «Бобричаночка» та дитячий танцювальний колектив «Фантазія». Але не лише концертом було славне свято! Для дітей було організовану ігрові зони з батутом, аніматором та спортивними іграми. Довкола велася жвава торгівля різноманітними смаколиками, а бажаючі долучитися до світу прекрасного, могли насолодитися виставкою робіт місцевих майстринь-вишивальниць та народних умільців.