Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради провів особистий прийом громадян

25 лютого голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Боровеньківській та…

Народний депутат України Микола Задорожній поспілкувався з сільськими головами, депутатами районної ради та аграріями Лебединщини

24 лютого народний депутат України Микола Миколайович Задорожній в залі засідань Лебединської районн…

В рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій

21 лютого в рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засі…

Працівники галузі культури Лебединщини підбили підсумки роботи за 2019 рік

19 лютого в Лебединському РБК начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ганн…

Війна – найбільше лихо в світі!

З нагоди чергової 31-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афган…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Расширения Joomla 3

На минулих вихідних жителі і гості Червленого зібралися разом, щоб відсвяткувати черговий рік поспіль День села!

Захід розпочався біля братської могили захисників рідного краю, що полягли тут, боронячи свою Вітчизну у Другій світовій війні. Настоятель Свято-Миколаївського храму отець Віктор провів панахиду за загиблими. А присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав і продовжує віддавати свої життя, стоячи на варті східних кордонів нашої держави.

По закінченню мітингу у фойє Червленівського сільського будинку культури на жителів села та гостей свята вже чекала чудова виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Місцеві майстрині: Лілія та Олена Машини, Любов Басанець, Людмила Сідорова презентували свої найяскравіші творчі доробки широкому загалу.

На урочистий концерт привітати всіх зі святом прибули почесні гості: голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, депутат районної ради Сергій Лук’яненко, керівник Лебединської філії ТОВ «Агро – Край» Володимир Лозовий. Їх зустріли традиційним запашним короваєм, а вони, в свою чергу, побажали всім присутнім щастя, достатку та всіляких гараздів і вручили почесні грамоти, подяки та цінні подарунки. Зокрема були відзначені не лише кращі місцеві трударі, а й найстарші жителі села, багатодітні сім’ї, пари, які прожили у шлюбі більше 50 років, які саме у цю дату побралися і учасники бойових дій.

Сільський голова Володимир Ященко адресував односельцям найщиріші теплі слова вітання зі святом, а від отця Віктора присутні отримали благословення на мир і добро.

За доброю традицією зі сцени було зачитано листа з поздоровленнями від депутата Сумської обласної ради Магомеда Галаєва. А чудовим додатком до листа і подарунком до Дня села став святковий феєрверк.

Солісти Лебединського районного будинку культури: Світлана Маригіна, Любов Лєгун, Микола Корсун, Марина Зініна, Сергій Касьянов, Ірина Балаба, Катерина Волкова, Микола Холодяй та Валентин Масюк підготували до свята чудову концертну програму. Пісні про Україну, Батьківщину, родину, сильну козацьку волю, а також найщиріше людське почуття – кохання, викликали бурю емоцій у присутніх, які вилилися гучними оваціями. Додав колориту і вніс неабияке пожвавлення в залі і народний аматорський театр «Орфей», який презентував низку гумористичними номерів.

По закінченню концертної програми всі бажаючі мали змогу пригоститися смачною кашею та різноманітними українськими стравами, які просто неба готували кращі місцеві господині. Діти могли досхочу накататися на різноманітних атракціонах, а для молоді вечір продовжила святкова дискотека, що увінчалася чудовим салютом.

Спонсорами свята виступили: ТОВ «Агро–Край» (Олександр Колодяжний), ТОВ «Лебединський комплекс» (засновник Сергій Іванов), ФГ «Натон» (виконавчий директор Олександр Логвиненко), ТОВ «Агрофірма «Василівка» (керівник Анатолій Гончаренко), ФГ «Поділля –Інвест» (керівник Іван Марченко), СФГ «Норд – ОСТ» (голова Руслан Селезько), ФОП Звоновські Світлана та Анатолій, ТОВ «Каскад – 16» (керівник Євген Машин), депутат обласної ради Магомед Галаєв та депутат районної ради Сергій Лук’яненко.