Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 24 жовтня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять дев'ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за 9 місяців 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  3. Про внесення змін до районної програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Лебединщина відзначила День захисника України

Напередодні великого православного свята Покрова Пресвятої Богородиці 10 жовтня у районному будинку…

У Павленковому відкрито меморіальну дошку загиблому бійцю АТО

На честь героїчно загиблого влітку в зоні АТО бійця ДУК ПС ТГ Сапсан–24 ОМБр імені короля Данила Еду…

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном розглянула пропозиції змін до районного бюджету

4 жовтня під головуванням Миколи Коренєва відбулося засідання постійної комісії Лебединської районно…

Вітали вчителів району

В актовому залі Лебединської районної ради 2 жовтня пройшов урочистий захід до Дня працівників освіт…

Лебединською районною радою спільно з Лебединською районною державною адміністрацією проведено семінар з секретарями сільських рад району

На початку його роботи заступник голови районної ради Світлана Горошко привітала секретаря Ворожбянс…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

23 вересня в залі засідань Лебединської районної ради відбулася зустріч з народним депутатом України Миколою Задорожнім. За нього на останніх парламентських виборах проголосувала більшість виборців 162-го виборчого округу, до складу якого входить Лебедин і Лебединський район.

На зустріч було запрошено сільських голів, депутатів районної ради, керівників контролюючих та правоохоронних органів району, а також представників засобів масової інформації та громадськості.

На початку зустрічі Микола Миколайович подякував усім за підтримку та висловлену йому на виборах довіру. Він запевнив, що завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування та за підтримки громадськості є досить високі шанси на покращення добробуту Лебединського району.

За його словами, для цього варто залучити інвесторів, які були б зацікавлені у створенні власного виробництва на території Лебединщини. Це б дало змогу одночасно отримати велику кількість нових робочих місць, а також суттєво б вплинуло на поповнення місцевого бюджету.

Тож народний депутат закликав до тісної співпраці місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування, запропонував надати йому конкретні пропозиції та бізнес-плани, які було б можна реалізувати у районі.

Після свого виступу Микола Миколайович надав відповіді на питання, які йому задали присутні. Зокрема, громадяни висловлювали стурбованість майбутнім станом медичного обслуговування населення в умовах медичної реформи, просили у депутата допомоги у вирішенні на законодавчому рівні питання перегляду у бік збільшення мінімальної ставки орендної плати за землю та державної підтримки галузі тваринництва, запровадження обов’язку для випускників вишів, які навчалися за бюджетні кошти, відпрацювання певного часу за направленнями.

Цього дня народний обранець провів в Лебедині ще дві зустрічі з виборцями.