Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Україна соборна, єдина!

22 січня в Лебединському районному краєзнавчому музеї з нагоди Дня Соборності України відбувся захід…

Народний депутат України Микола Задорожній провів зустріч з сільськими головами та представниками аграрного бізнесу Лебединщини

21 січня в залі засідань Лебединської районної ради народний депутат України, обраний по 162 виборчо…

Відбувся прийом громадян

21 січня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян у селах Гринцево та Катер…

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина Купрейчик побувала на Лебединщині з робочим візитом

Голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич разом з тим…

«Різдвяні дзвони» пролунали над Лебединщиною

Новий фестивальний рік для культури Лебединщини розпочався з районного фестивалю «Різдвяні дзвони»,…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

23 вересня в залі засідань Лебединської районної ради відбулася зустріч з народним депутатом України Миколою Задорожнім. За нього на останніх парламентських виборах проголосувала більшість виборців 162-го виборчого округу, до складу якого входить Лебедин і Лебединський район.

На зустріч було запрошено сільських голів, депутатів районної ради, керівників контролюючих та правоохоронних органів району, а також представників засобів масової інформації та громадськості.

На початку зустрічі Микола Миколайович подякував усім за підтримку та висловлену йому на виборах довіру. Він запевнив, що завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування та за підтримки громадськості є досить високі шанси на покращення добробуту Лебединського району.

За його словами, для цього варто залучити інвесторів, які були б зацікавлені у створенні власного виробництва на території Лебединщини. Це б дало змогу одночасно отримати велику кількість нових робочих місць, а також суттєво б вплинуло на поповнення місцевого бюджету.

Тож народний депутат закликав до тісної співпраці місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування, запропонував надати йому конкретні пропозиції та бізнес-плани, які було б можна реалізувати у районі.

Після свого виступу Микола Миколайович надав відповіді на питання, які йому задали присутні. Зокрема, громадяни висловлювали стурбованість майбутнім станом медичного обслуговування населення в умовах медичної реформи, просили у депутата допомоги у вирішенні на законодавчому рівні питання перегляду у бік збільшення мінімальної ставки орендної плати за землю та державної підтримки галузі тваринництва, запровадження обов’язку для випускників вишів, які навчалися за бюджетні кошти, відпрацювання певного часу за направленнями.

Цього дня народний обранець провів в Лебедині ще дві зустрічі з виборцями.