Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Чергова 35 сесія Лебединської районної ради пройшла злагоджено і конструктивно

23 липня під головуванням Василя Калити відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії Лебединської…

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

14 жовтня у велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначала День села Гринцівська громада. Недарма саме цю дату було обрано для святкування. Адже Діва Марія здавна вважалася покровителькою українських козаків та всіх воїнів, а жителі Гринцевого завжди були справжніми патріотами, що готові боронити рідний край від будь-якого лиха. Але, крім того, вони є справжніми господарями на своїй землі: гостинними, щирими та працелюбними.

Святкові заходи почалися з Божественної літургії та молебню у місцевому храмі. Всі присутні молилися за нашу країну, за її мирне й процвітаюче майбутнє.

Від храму святкування перемістилося до сільського будинку культури. Довкола нього було встановлено батути і розважальні атракціони для малечі, а також велася жвава торгівля. В самому ж будинку культури було облаштовано чудову виставку виробів місцевих майстрів та відбулися урочистості з нагоди свята.

На День села у Гринцеве прибуло чимало почесних гостей: голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв, депутат районної ради Микола Індик, генеральний директор ТОВ «Ворожбалатінвест» Микола Штукін.

Керівники району подякували жителям Гринцевого за сумлінну працю, побажали всіляких гараздів та вручили почесні грамоти тим, хто брав найактивнішу участь у покращенні добробуту рідного села та житті громади.

Свої щирі вітання з Днем села висловив зі сцени генеральний директор ТОВ «Ворожбалатінвест» Микола Штукін, чиє товариство орендує значну частину земель сільської ради. Свої вітальні слова він підкріпив пам’ятними подарунками кращим працівникам підприємства, пайовикам, сім’ям, в яких нещодавно народились діти, та учасникам бойових дій. Багато добрих слів та подарунків отримала сільська громада й від депутатів обласної та районної ради.

На адресу односельців та гостей свята адресували свої найщиріші вітання Гринцівський сільський голова Віктор Дикий та директор Гринцівського НВК Ольга Левченко. Голова вручив подарунки подружжям, які відзначили «золотий» і «срібний» ювілеї, кращим трударям села та призовникам, які днями мають поповнити лави Збройних Сил України.

На знак пошани до тих, хто зі зброєю в руках боровся за мир і спокій на рідній землі в роки Другої світової війни та нині стояв на варті східних кордонів України, присутні схилили голови в хвилині мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.

Привітали з Днем захисника України і тих, хто повернулися живими після запеклих бойових дій в зоні проведення АТО та в далекому Афганістані. Місцеві жителі не забувають своїх героїв та пишаються їх мужністю і патріотизмом.

Атмосферу справжнього свята створили присутнім аматори народної самодіяльності районного будинку культури. В своїй концертній програмі вони поєднали милозвучні та веселі пісні, дотепний гумор і запальні хореографічні постановки. Тож кожен номер публіка зустрічала гучними оплесками і цілим виром позитивних емоцій.

По закінченню концерту всі бажаючі мали змогу скуштувати справжній український куліш та інші смаколики від ТОВ «Ворожбалатінвест». А музика продовжувала лунати і всі бажаючі могли долучитися до святкової дискотеки, що тривала аж до самих сутінок.