Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради провів особистий прийом громадян

25 лютого голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Боровеньківській та…

Народний депутат України Микола Задорожній поспілкувався з сільськими головами, депутатами районної ради та аграріями Лебединщини

24 лютого народний депутат України Микола Миколайович Задорожній в залі засідань Лебединської районн…

В рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій

21 лютого в рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засі…

Працівники галузі культури Лебединщини підбили підсумки роботи за 2019 рік

19 лютого в Лебединському РБК начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ганн…

Війна – найбільше лихо в світі!

З нагоди чергової 31-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афган…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Расширения Joomla 3

24 жовтня під головуванням Василя Калити відбулося пленарне засідання чергової двадцять дев’ятої сесії Лебединської районної ради сьомого скликання.

В її роботі взяли участь 16 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області Дмитро Отставних, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації.

Питання, які були заплановані для включення до порядку денного сесії, депутати попередньо розглянули на засіданнях постійних комісій.

З 19 питань рішення були прийняті одноголосно.

Зокрема, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Лебединського району за 9 місяців 2019 року та прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету Лебединського району на 2019 рік, до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки, до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, до районної програми соціального захисту дітей на території Лебединського району на 2018-2020 роки, до Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень депутати заслухали інформації про хід виконання двох програм: програми розвитку туризму в Лебединському районі на 2019-2023 роки та програми профілактики сказу в Лебединському районі на 2018-2022 роки.

Також була затверджена Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік, статут Василівського ліцею, проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Калюжне та села Гудимівка Калюжненської сільської ради та прийнято декілька рішень з майнових питань.

Всього до порядку денного сесії було включено 20 питань, в тому числі 3 звернення.

Якщо два звернення (до т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик щодо включення Лебединського району при проведенні адміністративно-територіальної реформи до складу не Охтирського, а Сумського району та до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення іноземним громадянам) були прийняті одноголосно, то «Звернення до Верховної ради України щодо недопущення капітуляції, небезпеку якої депутати вбачають в імплементації так званої формули Штайнмаєра» не було прийняте, оскільки за нього проголосували лише три депутати.