Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 18 листопада 2019 року о 14 годині в залі засідань районної ради скликається позачергова тридцята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про звернення депутатів Лебединської районної ради сьомого скликання до Президента України та Верховної Ради України про недопущення прийняття закону про продаж земель сільськогосподарського призначення.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

На Лебединщині привітали працівників сільського господарства

Коли на полях зібрано врожаї, коли наступає пора підводити підсумки трудових буднів всього року, в н…

Працівників культури та аматорів народного мистецтва Лебединщини привітали з професійним святом

9 листопада в нашій країні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народн…

Команда Лебединського району взяла участь у обласному турнірі з шахів та шашок пам’яті Анатолія Річкаля

Згідно розпорядження голови Сумської обласної ради Володимира Токаря №25 від 25 липня на Сумщині в ц…

Виїзний прийом громадян у Маловистопській та Великовисторопській сільських радах

Виїзний прийом громадян з особистих питань провів голова районної ради Василь Калита у Маловистопськ…

Лебединщина відзначила День працівників соціальної сфери

Згідно Указу Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99 у першу неділю листопада в нашій де…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області»

  • Повна назва документу державного планування

«Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області».

Стислий виклад змісту:

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Згідно Указу Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99 у першу неділю листопада в нашій державі офіційно відзначається День працівників соціальної сфери. Цьогоріч свято всіх соцпрацівників країни святкується ювілейний двадцятий раз, тому до цієї дати у великому залі Лебединської районної ради було приурочено проведення святкової концертної програми.

Працівників соціальної сфери Лебединщини з професійним святом привітали почесні гості: голова районної ради Василь Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та начальник управління соціального захисту населення Лебединської РДА Тамара Об’єщик. У своїх виступах вони особливо підкреслили те, що робота працівників соціальної сфери сьогодні є дуже важливою. Адже кожного дня до них звертаються десятки людей, що опинилися в складних життєвих обставинах чи потребують певних видів соціальної підтримки. Соціальний працівник – це не лише кваліфікований спеціаліст, але й справжня Людина з великої літери, яка з розумінням, милосердям і турботою ставиться до проблем тих, хто звертається по допомогу.

За сумлінне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації отримала начальник служби в справах дітей Лебединської райдержадміністрації Тетяна Хоменко. Також кращих працівників соціальної сфери району було нагороджено грамотами Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації.

З вітальним словом до соцпрацівників району звернулися також голова районного комітету профспілки працівників державних установ Микола Падалка, директор Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Сергій Стукошин, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Грицина. Вони подякували усім працівникам соціальної сфери району та відзначили грамотами найкращих.

Теплі слова вітань на адресу соціальних працівників Лебединщини підкріплювалися пісенними подарунками, які підготували учасники художньої самодіяльності Лебединського районного будинку культури. Їх майстерне виконання не залишило байдужим нікого та створило в залі по-справжньому святкову атмосферу і зарядило всіх присутніх гарним настроєм.